4.9
( из 5 )
Пентройл Велике зображення

Пентройл


  • Діюча речовина: метильована ріпакова олія 82,5%
  • Тип препарату: ад'ювант, ПАВ
  • Упаковка: 5 л

Більш деталей

1 166,00 грн

  • 5 л

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
  • 100% безпечна покупка
  • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів

Про препарат

Пентройл — ад'ювант для використання у бакових сумішах із засобами захисту рослин. Препарат сприяє швидкому проникненню діючої речовини системних пестицидів в тканини рослини через кутикулу, покращує змочування поверхні рослин, збільшує площу розтікання крапель, підсилює прилипання робочого розчину до її поверхні, зменшує його змивання дощем і сильною росою.

Хімічний склад: ріпаково-метиловий ефір 82,5%, емульгатори, сурфактанти.

Пентройл може застосовуватися з гербіцидами, інсектицидами та фунгіцидами, виробники яких рекомендують додавання у бакову суміш ад'ювантів на основі рослинних олій та метилових ефірів рослинних олій. Зокрема з препаратами, діючою речовиною яких є темботріон, мезотріон (грунтово), клетодим, римсульфурон, аклоніфен, нікосульфурон, гліфосат, бентазон, імазамокс, імазетапир, метсульфурон-метил, тифенсульфурон-метил, дикамба, трифлоксістробін, піраклостробін, крезоксим-метил, ацетаміприд та ін.

Переваги

  • Покращення та пришвидшення проникнення діючої речовини системних пестицидів в тканини рослини через воскову поверхню
  • Покращення зволоження листкової поверхні
  • Зменшення змивання препарату дощем
  • Підсилення ефективності дії системних засобів захисту рослин

Рекомендації з застосування

Норма застосування: 0,5 – 1 л/га на 1 га в 200 – 300 л води на 1 га, або згідно рекомендації виробника засобу захисту рослин. Використовуйте більш високу норму за наявності ускладнюючих факторів, таких як високий рівень засміченості бур'янами, високий тиск хвороб, щільний рослинний покрив, погодний стрес, тощо.

Робоча суміш для обприскування готується згідно рекомендацій виробника засобу захисту рослин. Як правило, пестицид додається у бак обприскувача після заповнення його водою на ½ при ввімкнутому режимі змішування, після чого в робочий розчин при ввімкнутому режимі змішування додається Пентройл та решта води. Робочий розчин необхідно готувати безпосередньо перед обприскуванням.

Завжди перевіряйте потенційну робочу суміш на сумісність її інгредієнтів та фітотоксичність шляхом тестування на невеликому об’ємі та оброблюваній площі, особливо, якщо культурні рослини перебувають у стані стресу. З обережністю використовуйте при змішуванні декількох препаратів та з фунгіцидами.

Також вас можуть зацікавити

Віволт [5л]
Віволт [5л]

945.00 грн

Саф [5л]
Саф [5л]

1 372.00 грн

Супер КАП
Супер КАП

1 205.00 грн

Сілівакс
Сілівакс

2 034.00 грн

Супер ПАВ
Супер ПАВ

1 121.00 грн