4.9
( из 5 )
Кумулюс ДФ, ВГ [15кг] Велике зображення

Кумулюс ДФ, ВГ [20кг]

art1366


 • Діюча речовина: 800 г/кг сірка
 • Формуляція: гранули, що диспергуються у воді
 • Призначення: оїдіум, борошниста роса
 • Тара: 20 кг
 • Культура: виноград, яблуня

Більш деталей

1 302,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїоїдіум, роса борошниста
Культура (-и)виноград, яблуня
ВиробникBASF
Складсірка 800 г/кг
Тара20 кг
Препаративна формагранули, що диспергуються у воді
Спосіб діїконтактний
Пакуваннямішок

Переваги

 • сучасна препаративна форма
 • швидко розчиняється у водi не утворюючи пiни
 • оптимальний розподiл сiрки у робочому розчинi
 • швидка та iнтенсивна дiя
 • додаткова акарицидна дiя
 • низька вартість гектарної норми

Механізм

Як стандартний засіб для успішної боротьби з борошнисторосяними грибами протягом багатьох років гарно себе зарекомендувала сірка. Препарат Кумулюс® ДФ (на основі сірки), крім ефективної фунгіцидної дії на оїдіум, має акарицидний вплив –стримує масове поширення рослинноїдних кліщів. Кумулюс® ДФ має високу ефективність дії за температури не нижче 18°С. Якщо температура повітря вища 30°С, необхідно пам’ятати про недовготривалий строк дії сірки. Кумулюс® ДФ поєднується у баковій сумішіз більшістю фунгіцидів. У приготуванні бакової суміші кожен з препаратів окремо додають у бак обприскувача, при цьому Кумулюс® ДФ завжди беруть першим. Приготовану бакову сумішне обхідно застосувати того ж дня.

Під час обприскування потрібно продовжувати розмішувати розчин гідромішалкою обприскувача. Бакові суміші препарату Кумулюс® ДФ з концентратами емульсії доцільно застосовувати з витратами робочої рідини 500 л/га і більше. Не слід проводити обробки у поєднанні з оліями та препаратами, які містять олії, або препаратами, які мають кислотну реакцію. При приготуванні бакових сумішей першим у воді розводять Кумулюс® ДФ, а потім додають наступні препарати.

Спектр дії

Виноград

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Оїдіум4,0 - 6,0В період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів1

Яблуня

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Борошниста роса6,0в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів1

Рекомендації

Для успішної боротьби з оїдіумом необхідно запобігти розвитку хвороби ще до початку цвітіння. Початок проведення захисних заходів визначається залежно від ступеня ураження оїдіумом у попередньому році. У виноградниках з торішнім запасом інфекції перше обприскування необхідно провести вже з фази 3 листків, а там, де хвороба в попередньому році не прогресувала, не пізніше фази утворення 6-го листка. Сірка – стандартний засіб для боротьби з оїдіумом, який добре зарекомендував себе протягом десятиріч. Обробка препаратом Кумулюс® ДФ у цей період має також додатковий ефект –вона ефективно стримує масове поширення рослиноїдних кліщів. Необхідно враховувати, що за підвищених температур термін дії сірки скорочується. На схильних до ураження оїдіумом сортах та в умовах дії підвищених температур вже у фазі 5–6 листків найкраще застосовувати органічні фунгіциди з тривалим періодом дії.

Цвітіння та ріст ягід – найчутливіший до ураження оїдіумом період розвитку виноградної лози. Тому в цей період необхідно застосовувати фунгіциди нових класів (бензофенони, стробілурини), які містять діючі речовини, що мають надійну, ефективну і тривалу дію.

Після змикання ягід у гроні схильність ягід до зараження оїдіумом знижується, однак зараження може відбутися аж до початку дозрівання. Для запобігання зараження ягід та листя оїдіумом у період дозрівання доцільно використовувати сірку або препарати, що містять діючі речовини з групи триазолів.

Також вас можуть зацікавити