Акробат МЦ, ВГ [1кг] ФУНГІЦИДИ - 2
 • Акробат МЦ, ВГ [1кг] ФУНГІЦИДИ - 1
 • Акробат МЦ, ВГ [1кг] ФУНГІЦИДИ - 2

Фунгіцид Акробат

0 1 2 3 4
Додати відгук
art1310
BASF
 • Діюча речовина: манкоцеб 600 г/кг + диметоморф 90 г/кг
 • Формуляція: гранули, що диспергуються у воді
 • Призначення: для захисту від збудників фiтофторозу, пероноспорозу, мiлдью, несправжня борошниста роса
 • Тара: 1 кг
 • Культура: картопля та томати, цибуля та огiрки, виноград, хміль
Ціна
870,00 ₴
Немає в наявності
Кількість
  Доставка

 • Нова пошта - у відділення
 • Нова пошта - адресна доставка

  Оплата

 • Накладений платіж
 • На картку ФОП ПриватБанку
 • Карткою на сайті

  Безпека

 • 100% оригінальний товар

  Терміни відправки

 • Понад 95% замовлень відправляється в день замовлення

Опис

Переваги

 • Має лікувальну дію: компонент системної дії фунгіциду диметоморф вбиває прониклий у рослину міцелій гриба протягом 2–3 діб після зараження. Це гарантує успіх у разі, коли хвороба розпочалась, але ще не проявила зовнішніх ознак
 • Має антиспоруляційну дію: диметоморф істотно знижує спороношення гриба і утворення статевих структур –ооспор
 • Не викликає підвищення резистентності збудника, немає перехресної резистентності до феніламідів
 •  Зручна препаративна форма (легкодозувати, гранули не порошать і швидко диспергуються у воді)

Механізм

Акробат® МЦ містить дві діючі речовини: диметоморф і манкоцеб.

Диметоморф – ефективна д.р. із захисною та лікувальною дією, призначена для боротьби із хворобами рослин, викликані ооміцетами. Характеризується контактною та проникаючою дією. Молекула диметоморфу містить заміщений морфолін, але за біологічною активністю, механізмом дії та фунгітоксичністю речовина значно відрізняється від похідних морфоліну.

Внаслідок цього диметоморф потрібно виділяти у групу похідних коричної кислоти. Має специфічну активність проти фітофтори томату та картоплі. Диметоморф ефективний проти штамів збудників фітофторозу, стійких до феніламідів (оксадиксилу, металаксилу). Високо вибірковий щодо ооміцетів, особливо з родини пероноспорових та пітієвих. Має відмінний від феніламідів механізм дії: антиспоруляційний ефект. Змінює природний морфогенез клітинної стінки грибів, порушуючи їх нормальний цикл розвитку. Через 1–2 години після обробки майже повністю поглинається рослиною. Для попередження резистентності диметоморф застосовується з контактними д.р., хоча протягом усього періоду застосування в Україні не виявлено жодного резистентного штаму грибів.

Не є небезпечним для об’єктів навколишнього середовища. Безпечний для бджіл та інших запилювачів.

Манкоцеб – д.р. захисної дії, що запобігає зараженню сільськогосподарських культур пітієвими та несправжньоборошнисторосяними грибами. Найбільший ефект від застосування препаратів на основі манкоцебу досягається на ранніх етапах поширення інфекції, оскільки речовина не може проникати під кутикулу тканини рослини. Манкоцеб має захисну дію, тому потрібні часті обробки для забезпечення ефективного і тривалого захисту культур від хвороб. Манкоцеб не має фунгіцидної активності, але утворює під час розчинення у воді бісізотіоціанат сульфід, який перетворюється на етиленбісізотіоціанат під дією ультрафіолету. Обидві речовини впливають на ферментні системи грибів, що містять сульфгідрильні групи, порушують важливі біохімічні процеси в цитоплазмі та мітохондріях грибних клітин. У результаті гальмується дозрівання спор і слабшає поширення грибної інфекції. Манкоцеб інгібує метаболізм у клітинах, але не пригнічує біосинтез цитрату у спорах грибів. Стійких до манкоцебу грибних хвороб дотепер не виявлено.

Акробат® МЦ запобігає розвитку збудника фітофторозу як на поверхні рослини, так і в його тканинах, що дає тривалий профілактичний і лікувальний ефект. Диметоморф інгібує формування клітинної стінки ооміцетів на всіх стадіях їх розвитку. Манкоцеб пригнічує синтез одразу декількох ферментів у клітинах гриба. Акробат® МЦ гнучко вписується у стратегію боротьби з фітофторозом; першу профілактичну обробку ним роблять для контролю прихованої (латентної) інфекції. З метою досягнення високого захисного ефекту необхідно провести обробку Акробат® МЦ вже на ранніх стадіях розвитку картоплі (до фази змикання бадилля в рядках) або початку цвітіння томатів, але з урахуванням погодних умов. Подальші обробки проводять з інтервалом 10–14 днів у період активного росту рослин залежно від інтенсивності розвитку хвороби. Цибулю та огірки від пероноспорозу обробляють у період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів. Профілактичні обробки локально-системним фунгіцидом Акробат® МЦ на початку сезону до появи перших ознак хвороби надійно захищають рослини. Застосування фунгіциду Акробат® МЦ на початку сезону – це міцна основа для ефективної боротьби з прихованими формами хвороб (фітофторозом і альтернаріозом, пероноспорозом і несправжньоюборошнистою росою). Молоді рослини добре поглинають диметоморф і миттєво розподіляють діючу речовину у тканинах стебел і листя. Після обробки препаратом Акробат® МЦ компонент локально-системної дії диметоморф проникає у тканину рослини, розподіляється в ній акропетально та забезпечує надійний захист частин рослин, які не були обприскані. Навіть за несприятливих погодних умов і зрошення обробки фунгіцидом Aкробат® МЦ забезпечують надійний та ефективний захист відпатогену. Різнобічна дія фунгіциду Акробат® МЦ на патоген визначає надійність при його застосуванні.

Акробат® МЦ дає можливість надійно захистити картоплю від листкової та стеблової форм фітофторозу.

Спектр дії

Виноград 

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Мілдью 2,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3

Картопля

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Фітофтороз 2,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3

Огірок

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Пероноспороз 2,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3

Томат

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Фітофтороз 2,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3

Хміль

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Несправжня борошниста роса 2,0 - 3,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3

Цибуля

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Пероноспороз 2,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3

Цукровий буряк

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Пероноспороз 2,0 кг/га в період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів 3


Рекомендації

На картоплі

Збудник стеблової форми фітофторозу розвивається на молодих стеблах рослини (часто беззовнішніх симптомів) від зараженої бульби. Тому вже на ранніх стадіях розвитку картоплі необхідно провести профілактичну обробку як для контролю прихованої (латентної) інфекції, так із метою досягнення високого захисного ефекту. Молоді рослини добре поглинають диметоморф і миттєво розподіляють діючу речовину у тканинах стебел і листків. Акробат® МЦ пригнічує спорооутворення. Це означає, що навіть у випадку появи видимих симптомів хвороби після обробки фунгіцидом Акробат® МЦ гриб не взмозі утворювати спорангії, що несуть ооспори, тобто не в змозі поширюватися.

На винограді

Акробат® МЦ має локально-системну дію. Приобробці поверхні листя він проявляє не лише гарні захисні та лікувальні властивості, але й чудову антиспоруляційну дію на спори гриба, запобігаючи подальшому поширенню захворювання. Компонент системної дії фунгіциду диметоморф проникає у рослинну тканину і розподіляється в ній акропетально. Це забезпечує надійний захист частин рослини, яких не зачепило обприскування, а також гарантує успіх у боротьбі з мілдью, навіть якщо захворювання уже почалося, але ще не проявилось на поверхні рослини (протягом 2–3 діб після зараження). Манкоцеб (компонент контактної дії) забезпечує захист рослини ззовні. Таким чином, Акробат® МЦ запобігає розвитку патогена як на поверхні рослини, так і в її тканинах, що дає тривалий лікувальний і профілактичний ефект до 14 днів.

Наприкінці цвітіння, після опадання оцвітин (ковпачків), молоді ягоди винограду особливо вразливі до зараження мілдью. Обробки комбінованими фунгіцидами, що містять діючі речовини захисної та лікувальної дії, демонструють на цьому етапі найкращі результати, тому що дають змогу зупинити латентну та ще невидиму форму інфекції і, у той же час, захистити молоді ягоди від зараження.

Головна перевага препарату Акробат® МЦ – це комплексний і надійний захист від фітофторозу:

 • Акробат® МЦ має профілактичну дію. Диметоморф і манкоцеб запобігають розвитку патогену як на поверхні рослини, так і в її тканинах – це визначає неперевершену тривалість дії препарату
 • Акробат® МЦ має лікувальну дію. Компонент системної дії диметоморф знищує міцелій гриба, що проник у рослину протягом 2–3 діб після зараження. Це гарантує успіх у випадку хвороби, що вже почалась, але ще непроявила себе зовні.
 • Акробат® МЦ пригнічує спороутворення. Диметоморф суттєво понижує спороношення гриба (помітний білий наліт на нижній сторонілистка) і утворення статевих структур – ооспор (невидимі, зимують в основному в ґрунті).
 • Акробат® МЦ не викликає підвищення резистентності збудника.

Починаючи з 1989 р., у результаті щорічного моніторингу природних популяцій гриба Phytophthora infestans не виявлено жодного резистентного (стійкого) до диметоморфу ізоляту. Водночас Акробат® МЦ ефективно захищає насадження картоплі від стійких до феніламідів (препарати, що містять металаксил і оксадиксил) популяцій гриба.

Характеристики
BASF
art1310

Технічний паспорт

Виробник
BASF
Склад
манкоцеб 600 г/кг + диметоморф 90 г/кг
Спосіб дії
локально-системний, системний
Культура (-и)
виноград, хміль, огірки, цибуля, томати, картопля, цукрові буряки
Тара
1 кг
Препаративна форма
гранули, що диспергуються у воді
Пакування
пакет
Спектр дії
пероноспороз, роса борошниста несправжня, мілдью, фітофтороз
Базується на 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
20 інших товарів у цій же категорії:

Артикул:: art1319

Діюча речовина: 30 г/л ципроконазол + 125 г/л пропіконазол + 100 г/л азоксистробін Формуляція: концентрат емульсії Призначення: борошниста роса, іржасті хвороби, септоріоз листя й колосу, фузаріоз колосу, пірикуляріоз, ризоктоніоз, гельмінтоспоріоз, рамуляріоз, опік листка, альтернаріоз, церкоспороз та інші Тара: 5 л Культура: пшениця озима, ячмінь...

Ціна 7 513,00 ₴
There are not enough products in stock
Немає в наявності

Артикул:: art1440

Діюча речовина: тебуконазол 225 г/л + флутриафол 75 г/л Формуляція: концетрат суспензії Призначення: борошниста роса, іржа, септоріоз, піренофороз, фузаріоз, альтернаріоз колоса, фомоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз Тара: 10 л Культура: пшениця, ріпак

Ціна 6 791 000 000,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1341

Діюча речовина: цимоксаніл, 300 г/кг + міклобутаніл, 200 г/кг Формуляція: порошок, що змочується Призначення: інноваційний двокомпонентний фунгіцид для контролю пероноспорозу, плямистостей листя та інших грибних хвороб Тара: 1 кг Культура: соя, картопля

Ціна 1 210,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: SPL223

Активний інгредієнт: Ципроконазол, 80 г/л + Азоксістробін , 200 г/л Форма препарату: концентрат емульсії Тара: каністра, 5л

Ціна 3 610,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: SPL217

Активний інгредієнт: цимоксаніл, 250 г/кг + фамоксадон, 250 г/кг Форма препарату: водорозчинні гранули Тара: пакет 0,5кг

Ціна 985,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1328

Діюча речовина: тебуконазол, 430 г/л Формуляція: концентрат суспензії Призначення: іржа (всі види), септоріоз, фузаріоз, борошниста роса, альтернаріоз, циліндроспорiоз Тара: каністра, 5 л Культура: зернові та колосові культури, ріпак озимий

Ціна 4 582,00 ₴
There are not enough products in stock
Немає в наявності

Артикул:: art1396

Діюча речовина: метирам 700 г/кг  Формуляція: гранули, що диспергуються у воді Призначення: для боротьби з фітофторозом і альтернаріозом Тара: 10 кг Культура: картопля

Ціна 6 038,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1390

Діюча речовина: епоксиконазол 56,25 г/л + метконазол 41,25 г/л  Формуляція: концентрат, що емульгується Призначення: фузаріоз та інші Тара: 10 л Культура: зернові

Ціна 13 753,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1381

Діюча речовина: каптан 780 г/кг Формуляція: ВГ (гранули, що диспергуються у воді) Призначення: бура плямистість, парша, плодова гниль Тара: ламінований пакет 5 кг Культура: яблуня

Ціна 764,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1400

Діюча речовина: флуопірам 125 г/л та + протіоконазол 125 г/л Формуляція: суспо-емульсія Призначення: ріпак, соняшник, картопля, соя  Тара: 5 л Культура: соя, картопля, ріпак, соняшник

Ціна 11 154,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1377

Діюча речовина: протіоконазол 175 г/л + трифлоксістробін 88 г/л Формуляція: концентрат суспензії Призначення: для контролю широкого спектру листових захворювань Тара: 5 л Культура: пшениця озима та яра, буряки цукрові

Ціна 7 492,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1385

Діюча речовина: прохлораз 450 г/л Формуляція: КЕ (концентрат, що емульгується) Призначення: проти ранніх хвороб листя для захисту зернових культур Тара: пластикова пляшка 1л Культура: пшениця озима, ячмінь ярий

Ціна 1 341,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1352

Діюча речовина: пропамокарб гідрохлорид 625 г/л + флуопіколід 62,5 г/л  Формуляція: концентрат суспензії Призначення: фітофтороз, несправжня борошниста роса Тара: 5 л Культура: для захисту картоплі та овочевих культур

Ціна 6 606,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1371

Діюча речовина: флуопірам 200 г/л + тебуконазол 200 г/л Формуляція: концентрат суспензії Призначення: альтернаріоз, антракноз, борошниста роса, кладоспоріоз, біла гниль, фомоз, аскохітоз, парша та інші Тара: 1 л Культура: томати, морква, огірки, капуста, яблоня, цибуля

Ціна 4 358,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1372

Діюча речовина: флуопірам 250 г/л + трифлоксистробін 250 г/л Формуляція: концентрат суспензії Призначення: парша, борошниста роса, моніліальна гниль, хвороби зберігання, кучерявість листя, моніліальна плодова гниль, оніліальний опік, кокомікоз, плодова гниль та інші Тара: 1 л Культура: плодові

Ціна 6 479,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1387

Діюча речовина: манкоцеб 680 г/кг + цимоксаніл 50 г/кг  Формуляція: гранули, що диспергуються у воді Призначення: фітофтороз, альтернаріоз, септоріоз, бура плямистість, мілдью, чорна гниль Тара: мішок 5 кг  Культура: картопля, томати, виноградники

Ціна 2 357,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1429

Діюча речовина: тебуконазол 500 г/л Формуляція: концентрат суспензії Призначення: системний фунгіцид лікувальної дії з рістрегулюючими властивостями Тара: 5 л Культура: пшениця

Ціна 3 210,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1455

Діюча речовина: 125 г/л дифеноконазол + 15 г/л цифлуфенаміду Формуляція: концентрат, що диспергується Призначення: борошниста роса, альтернаріоз, парша Тара: 5 л Культура: морква, огірки, томати, яблуні

Ціна 10 923,00 ₴
There are not enough products in stock
Немає в наявності

Артикул:: art1316

Діюча речовина: піраклостробін 125 г/л + міклобуталін 125 г/л Препаративна форма: емульсія, масло (олія) у воді Новий двокомпонентний фунгіцид для інтенсивного захисту посівів соняшнику від комплексу поширених хвороб

Ціна 4 110,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності

Артикул:: art1457

Діюча речовина: фолпет 700 г/кг + триадименол 20 г/кг  Формуляція: ВГ (гранули, що диспергуються у воді) Призначення: для боротьби з захворюваннями яблуні та виноградників Тара: ламінований пакет 5 кг Культура: яблуня, виноград

Ціна 880,00 ₴
There are not enough products in stock
В наявності