4.9
( из 5 )
Косайд 2000, ВГ [5кг] Велике зображення

Косайд 2000, ВГ [5кг]

art1365


  • Діюча речовина: гідроксид міді 350 г/кг + нестійкі іони міді 188 г/кг
  • Формуляція: водорозчинні гранули
  • Призначення: парша, бура плямистість, мілдью, фотофтороз, макроспоріоз, алтернаріоз, курчавість, переноспороз, моніліоз, клястероспороз, кутаста плямистість, бактеріальний опік 
  • Тара: 5 кг
  • Культура: виноград, вишня, картопля, персик, соя, томати, цибуля, яблуня

Більш деталей

2 702,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
  • 100% безпечна покупка
  • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїпарша, плямистість темно-бура, мілдью, фітофтороз, септоріоз, альтернаріоз, кучерявість листя, пероноспороз, моніліоз, плямистості, макроспоріоз, клястероспоріоз, опік бактеріальний
Культура (-и)вишня, виноградники, картопля, персик, соя, томати, цибуля, яблуня
ВиробникCorteva
Складгідроксид міді 350 г/кг
Тара5 кг
Препаративна формаводорозчинні гранули
Норма використання препарату1,5 – 6,0 кг/га
Спосіб діїконтактний
Хімічна групанеорганічні мідь-вмісні фунгіциди
Пакуваннямішок

Переваги

  • Підвищена ефективність завдяки максимальній кількості біодоступної міді 
  • Миттєва розчинність гранул в робочому розчині за рахунок високотехнологічної формуляції
  • Більш тривала дія завдяки утворенню на рослині захисної плівки та ефекту реактивації

Механізм

Косайд® 2000 – це контактний фунгіцид на основі міді, що забезпечує захисну профілактичну дію на збудників парші, плямистостей, фітофторозу, альтернаріозу, антракнозу та інших хвороб на широкому спектрі культур. Також характеризується бактеріальною дією – ефективний проти бактеріальних плямистостей.

Косайд® 2000 cтворює захисний шар, що не допускає проникнення патогену в рослини. Кристалики металічної міді прилипають до поверхні оброблених листків і, під час контакту з водою, іони двохвалентної міді вивільняються та стають активними проти цільових патогенів.

Після контакту з обробленою поверхнею, спори та бактерії швидко поглинають іони двохвалентної міді, і як тільки токсична концентрація в середині клітини досягнута, процес інфікування припиняється.

Іони двохвалентної міді впливають на кілька ключових життєвих процесів патогенів: структуру білків, функціонування різних ферментів, системи транспорту електронів та клітинні мембрани. Завдяки профілактичній активності та різноплановому впливу препарату на організм збудника досягається висока ефективність його дії, водночас ризик появи резистентності є низьким.

Спектр дії

Косайд® 2000 у світі зареєстрований та використовується на широкому спектрі культур: яблуня, виноград, персик, абрикос, томати, капуста, огірки, картопля, цибуля та інші.

coside-01.png

Рекомендації

ПЕРСИК
Оскільки персик починає розвиток з квіткових бруньок, дерево уражують спори курчавості, що знаходяться під лусочками квіткових бруньок. Тому дуже важливо провести ранню обробку Косайдом® 2000 на початку набухання бруньок у нормі 4-6 кг/га. Після цвітіння розвиваються листкові бруньки, які дають новий інфекційний фон розвитку хвороби. Другу обробку слід проводити у фазу зеленого конуса у нормі 2-3 кг/га.

СОЯ
Косайд® 2000 офіційно зареєстрований на першій польовій культурі – сої. Мідьвмісний фунгіцид після профілактичного застосування на початку вегетації до цвітіння, а також після цвітіння,захищає культуру від різноманітних хвороб бактеріального та грибного походження. Під час цвітіння фунгіцид застосовувати заборонено.

Також вас можуть зацікавити

Колліс, КС [1л]
Колліс, КС [1л]

1 964.00 грн