5.0
( из 5 )
Хізалофоп-Стар 125, КЕ Велике зображення

Хізалофоп-Стар 125, КЕ


  • Основна діюча речовина (-и): Хізалофоп-П-етил
  • Концентрація діючої речовини: Хізалофоп-п-етил, 125 г/л
  • Препаративна форма: концентрат, що емульгується
  • Об'єми тари, в яких розповсюджується препарат: каністри - 5 л
  • Важливо: Препарат має експериментальну реєстрацiю термiном на 2 роки.

Більш деталей

6 446,00 грн

  • 20 л

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
  • 100% безпечна покупка
  • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїоднорічні та багаторічні злакові бур’яни
Культура (-и)ріпак, соя, картопля
ВиробникКенері
Складхізалофоп-П-етил 125 г/л
Тара20 л
Препаративна формаконцентрат, що емульгується
Пакуванняпластикова каністра

ПРИЗНАЧЕННЯ

Післясходовий селективний гербіцид системної дії для захисту сої, ріпаку та картоплі від однорічних та багаторічних злакових видів бур'бур'янів.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ

Сумісний з іншими засобами захисту рослин та добривами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність облогу, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, підвищення температури тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими рядками обробки та враховують фазу розвитку культури.

Не рекомендується використовувати в бакових сумішах з противодольними гербіцидами на відповідних культурах. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 2-3 діб.

ПРИГОТУВАННЯ ТА НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом слід ретельно збовтати. Необхідну кількість препарату залити в бак обприскувача, заповненості на 1/3 водою при постійному помішуванні. Через декілька хвилин долити водою до повного об'єднання об'єму бака. Ретельно розмішати. Робочий розчин використати в день його приготування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання однорідності робочого розчину. Норма витрати робочого розчину: 150-200 л/га. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ Робочий розчин препарату вноситися шляхом суцільного обприскування посівів у рекомендованих нормах та часу обробки. Обробку проводити в ранковий (до 10) або вечірній (18-22) часи при швидкості вітру не більше 5 м/с, за температури повітря не вище 25 ° с. Не рекомендується використовувати препарат у посівах культурних рослин, що перебувають у стресовому стані (холод, посуха, сильна пошкодженість шкідниками, ураженість хворобами та інші негативні фактори). Обприскування необхідно проводити в період початку інтенсивного росту бур'бур'янів. Важливо, щоб на них було достатньо листя для швидкого поглинання діючої речовини. Обприскування однорічних бур’янів проводиться у фазі 2-4 листків, багаторічних – за висоти до 10-15 см. Не рекомендується протягом 7 днів до або після застосування гербіциду проводити міжрядний обробіток ґрунту. Строк виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, ручних робіт – 7 діб (картопля), на ріпаку та сої не потребує. Строки очікування від часу обробки до збирання врожаю культур не потребує. ВИМОГИ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ, ПЕРЕВЕЗЕННЯ Зберігати в закритій упаковці виробника за температури від 0 до +30 °C у сухому прохолодному складському приміщенні для пестицидів, яке має припливно-витяжну вентиляцію, віддалік від нагрівальних приладів, окремо від харчових продуктів та кормів. Забороняється перевезення та зберігання препарату у пошкодженій тарі!

Деталі: https://agrarii-razom.com.ua/preparations/hizalofop-star
© ІАС Аграрії разом

Також вас можуть зацікавити