4.9
( из 5 )
Танос 50, ВГ [2кг] Велике зображення

Танос 50, ВГ [2кг]

art1425


  • Діюча речовина: цимоксаніл – 250 г/кг, фамоксадон – 250 г/кг
  • Формуляція: водорозчинні гранули
  • Призначення: фомопсидоз, фомоз, альтернаріоз та септоріоз
  • Тара: фольгований пакет 2 кг
  • Культура: соняшник

Більш деталей

4 531,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
Спектр діїпероноспороз, мілдью, фітофтороз, альтернаріоз, септоріоз, фомоз, гниль сіра, гниль біла, фомопсидоз, роса борошниста несправжня
Культура (-и)виноградники, томати, картопля, соняшник, соя
ВиробникCorteva
Складцимоксаніл 250 г/кг + фамоксадон 250 г/кг
Тара2 кг
Препаративна формаводорозчинні гранули
Норма використання препарату0,4 – 0,6 кг/га
Пакуванняфольгований пакет

Переваги

  • Надійно контролює фомопсидоз, фомоз, альтернаріоз та септоріоз, що «стартують» у фазу 6-8 листків
  • Єдиний зареєстрований фунгіцид, який зупиняє розвиток і поширення пероноспорозу
  • Ефективне рішення навіть за посушливих умов
  • Посилює фотосинтез – підвищує продуктивність культури
  • Стабільний польовий результат і гарантована прибавка врожаю

Механізм

Танос® є комплексним фунгіцидом, що містить дві біологічно- активні діючі речовини: 25% цимоксанілу та 25% фамоксадону.

Розподілення діючих речовин Танос® на поверхні та в середині листка

Фамоксадон зберігається у восковому шарі кутикули і має захисну (профілактичну) дію. Цимоксаніл проникає всередину листя і має лікувальну та антиспоруляційну дію.

Розподілення фамоксадону на поверхні та в середині листка

Завдяки здатності зв’язуватись з епітикулярним воском, фамоксадон створює на поверхні листка плівку і діє як захисний бар’єр, що запобігає проникненню патогенів всередину рослини.

Танос®, завдяки активним речовинам фамоксадон та цимоксаніл, володіє надзвичайно потужною профілактичною та лікувальною дією. Також, завдяки унікальній здатності фамоксадону швидко зв’язуватись з кутикулою листків культури, фунгіцид забезпечує тривалу захисну дію від збудників хвороб.

Танос® володіє високою стійкістю до опадів
Навіть значні опади, що випали через 2 години після застосування фунгіциду, не знижують його ефективність. Таким чином, однією з головних переваг застосування Танос® є його висока дія за мінливих погодних умов.

Потрійна дія Танос®
Унікальні властивості фамоксадону та цимоксанілу у складі Танос® чинять профілактичну, лікувальну та антиспоруляційну дію. В результаті унікальної здатності фамоксадону швидко зв’язуватися з кутикулою листків культури фунгіцид забезпечує тривалу захисну дію від збудників захворювань.

Важливість захисту соняшнику у фазу 6-8 листків
Танос® ідеально підходить для захисту соняшнику в ранні фази розвитку культури – 6–8 листків. Завдяки своїм унікальним властивостям фунгіцид створює «екрануючий ефект» і забезпечує надійний контроль проти фомозу та фомопсидозу, зупиняє розвиток і поширення альтернаріозу та септоріозу.

Спектр дії

Танос® - №1 фунгіцид проти пероноспорозу соняшнику
Важливою перевагою Танос® є унікальна здатність фунгіциду зупиняти поширення та розвиток локальної форми пероноспорозу (несправжньої борошнистої роси).

Пероноспороз соняшнику належить до несправжніх грибів, які мають специфічну будову і цим відрізняються від справжніх грибів. Це суттєво впливає на підбір фунгіцидів. Наприклад, фунгіциди на основі триазолів не є ефективними проти пероноспорозу, оскільки несправжні гриби не містять стероїдів у мембранах, на які вони діють. Те саме стосується фунгіцидів на основі карбендазиму та його похідних, який впливає на активність певних ферментів, що відсутні у несправжніх грибів.

Танос® має позитивний вплив на накопичення хлорофілу, який покращує фотосинтетичну активність у рослин. Таким чином, унаслідок ефективного контролю захворювань та позитивного впливу на культуру зростають врожайність та якісні показники, такі як олійність.

Рекомендації

Для максимального та тривалого ефекту рекомендовано застосовувати Танос® профілактично або на ранніх стадіях інфікування рослин.

Першу обробку (Т1) слід провести у фазу 6-10 листків соняшнику. При цьому, якщо початковий період характеризується теплою та вологою погодою, що сприяє інтенсивному розвитку хвороб, рекомендовано провести обприскування у період 6 - 8 листків. Якщо ж навпаки, умови не є оптимальні для розвитку хвороб, можна провести обробку у фазу 10-12 листків у культури. 

Другу обробку (Т2) рекомендовано проводити для захисту генеративної стадії культури — насамперед кошиків, а також листків та стебла. Це забезпечить повноцінний захист культури у другій половині її вегетації. Для цього рекомендовано провести обробку у фазу розкриття бутону — початку цвітіння культури.

tanos-013.png

Схема захисту соняшнику

Схема захисту соняшнику

Схема захисту сої

Схема захисту сої

Також вас можуть зацікавити

Колліс, КС [1л]
Колліс, КС [1л]

1 964.00 грн