4.9
( из 5 )
Малахіт, КС [5л] Велике зображення

Малахіт, КС [5л]

art1375


 • Діюча речовина: піриметаніл 250 г/л + дитіанон 250 г/л
 • Формуляція: концентрат суспензії
 • Призначення: від комплексу основних хвороб
 • Тара: пластикові каністри 5 л
 • Культура: яблуня

Більш деталей

7 808,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїпарша, плямистість темно-бура
Культура (-и)яблуня
ВиробникBASF
Складдитіанон 250 г/л + піріметаніл 250 г/л
Тара5 л
Норма використання препарату500 – 1000 л/га
Спосіб діїконтактний, системний
Хімічна групаанілінопіримідини, хінони
Пакуванняпластикова каністра

Переваги

 • подвійний контроль найпоширенішої хвороби яблуні – парші
 • добре працює навіть за холодних умов
 • відмінний перерозподіл на поверхні листка
 • комбінація двох діючих речовин з різними механізмами дії

Механізм

Малахіт® – новий фунгіцид для захисту від парші яблуні (Ventuha inaequalis) та груші. Він містить дві активні речовини – дитіанон і піриметаніл. Дитіанон запобігає проростанню спор, утворюючи стабільний і тривалий захисний фунгіцидний шар на поверхні рослин. Піриметаніл проникає всередину листка та повністю запобігає можливості проростання. Обидві активні речовини за допомогою синтетичного процесу були об’єднані в ко-кришталеву структуру, яка виявила підвищену ефективність проти парші порівняно із застосуваннямцих діючих речовин поодиноко або в баковій суміші, що приготована самостійно. Малахіт® із технологією «ко-кристал» – продукт, отриманий в результаті поєднання двох активних інгредієнтів – дитіанону та піриметанілу. Завдяки специфічним умовам, створеним у процесі синтезу, молекули утворюють нову структуруко-кристалів. Це дає можливість отримати додаткові фізико-хімічні властивості новоутворених речовин. Результат об’єднання дитіанону та піриметанілу в структуру кокристала найкраще проявляється в таких параметрах, як розчинність, зміна кольору розчину й незначназмі на активних речовин за високих температур. Це стосується насамперед піриметанілу, який у вільній формі дуже нестійкий і випаровується за температури вище 17°С.

Темно-зелений колір Малахіт® є його відмінною рисою, що підтверджує поєднання активних речовин у нову структуру ко-кристал. Зміна кольору препарату на зелений вказує на формування ко-кристалів, а це можливо тільки внаслідок певного процесу обробки діючих речовин. Для отримання однорідного розміру частинок ко-кристали піддають багато ступінчатому процесу подрібнення. Утворені таким чином дуже дрібні частинки ко-кристалів є однакового діаметра, який забезпечує правильне накладення їх на рослину за допомогою форсунок під час обробки.

100% дитіанону у препараті Малахіт® доступно в ко-кристалах. Піриметаніл розділений на дві частини: 33% речовини доступно у вільній, незв’язаній формі, в той час як 67% міститься в ко-кристалах. Вільний піриметаніл діє одразу після використання для запобігання інфекції. Піриметаніл у ко-кристалах поступово вивільняється й підтримує високу концентрацію активності у тканині рослини. Крім активних речовин, Малахіт® містить спеціальну систему ад’ювантів, які забезпечують краще потрапляння піриметанілу в рослину.Створення ко-кристалів відбувається завдяки утворенню додаткових міжмолекулярних зв’язків і, таким чином, є зворотним процесом. Після нанесення на поверхню листя або плодів ко-кристали повільно розчиняються у воді, росі або дощі. Дитіанон утворює захисний шар на листку, а піриметаніл проникає у верхній шар тканини.

Спектр дії

Яблуні 

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Парша1,25-1,5 л/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3
Темно-бура плямистість1,25-1,5 л/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Рекомендації

15_750x422.jpg

Також вас можуть зацікавити

Колліс, КС [1л]
Колліс, КС [1л]

1 964.00 грн