Як замовити гербіцид Луазит?
Купити гербіцид Луазит за доступною ціною ви зможете зателефонувавши до відділу продажів ☎️ +38 (066) 063-02-93, +38 (096) 063-02-93 або +38 (073) 063-02-93 або самостійно через «Кошик».
Оперативна доставка по всій Україні - 1-3 дні.
Механізм дії:
Поглинається листям, переміщується по ксилемі та флоемі, накопичується в точках росту, призупиняє ріст рослини протягом 1-2 днів після обробки, викликає відмирання тканин у вузлах і точках росту через тиждень і загибель.
Властивості та переваги Луазит:
Швидке проникнення та розповсюдження у рослині;
Широке вікно застосування;
Рекомендована середньодобова температура для внесення від +10;
Відсутність фітотоксичності для дводольних рослин;
Може застосовуватись як самостійно, так і в бакових сумішах з гербіцидами проти дводольних бур’янів. ( Перед застосуванням рекомендується провести тест на змішуваність).
Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика: ІІІ клас небезпечності.
Термін придатності та умови зберігання препарату: три роки в закритій заводській упаковці при температурі від +5 °С до +35 °С.
Реєстрація культур: соняшник, озимий та ярий ріпак
Практика застосування: гірчиця, горох, соя, цукровий буряк, льон, картопля, цибуля, морква, огірки, томати, баштанні культури, суниця, малина, смородина
Шкідливий організм: однорічні злакові бур’янів */ багаторічні злакові бур’яни;
Норма витрати препарату (л/га): 0,5-1,0л/га 1,0-2,0л/га
Спосіб, час обробок, обмеження :Обприскування у період вегетації у фазі розвитку бур’янів 2-4 листки*/ Обприскування у період вегетації за висоти бур’янів 10-15 см.
Макс. кратність обробок : 1
СПЕКТР ДІЇ:
вівсюг звичайний, метлюг звичайний, мишій (види), просо (види), падалиця пшениці та ячменю, падалиця кукурудзи, пирій повзучий, гумай, овес посівний, пажитниця, пальчатка кров’яна, лисохвіст, свинорий, сорго двоколірне, райграс пасовищний.
БАКОВІ СУМІШІ:
Сумісний з багатьма пестицидами та агрохімікатами. Однак у кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.
Не рекомендується змішувати з ФОС, фунгіцидами з групи стробілурини, МЦПА і бентазоном (горох, соя), добривами та мікродобривами.
Не рекомендується проводити обприскування за рясної роси, в дощову погоду, за 2-3 години до або після випадання опадів, зрошення.
ПІСЛЯДІЯ:
Немає післядії на наступні культури в сівозміні.