4.9
( из 5 )
Гулемакс, ЕВ [10л] Велике зображення

Гулемакс, ЕВ [10л]

art1557

Наявність потрібно уточнити у менеджера


 • Діюча речовина: ефірні олії, рослинні олії та екстракти, продукти перегонки (дистиляції) мінеральних олій. Не містить ГМО, продукт 100% біорозкладний
 • Формуляція: емульсія, масло (олія) у воді
 • Призначення: для здоров’я та щоденного набору ваги тварин
 • Тара: металева каністра 10 л
 • Культура: велика рогата худоба, коні та інші жуйні тварини, свині, птахи

Більш деталей

4 069,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
ВиробникСамміт-Агро
Складефірні олії, рослинні олії та екстракти, продукти перегонки (дистиляції) мінеральних олій. Не містить ГМО, продукт 100% біорозкладний
Тара10 л
Препаративна формаемульсія, масло (олія) у воді
Пакуванняметалева каністра

Переваги

ГУЛЕМАКС, ЕВ -  багатофункціональний продукт, який застосовується з метою значного  скорочення викидів аміаку, покращення гігієни та умов утримання тварин.  ГУЛЕМАКС пригнічує процеси загнивання в місцях накопичення відходів  життєдіяльності тварин, покращує їх однорідність та ефективність у  якості добрив.

ГУЛЕМАКС  застосовується прямим обприскуванням у приміщеннях утримання тварин (під  час прибирання), для обробки гною в місцях його накопичення та  стікання.

 • Значно зменшує запах, знижує випаровування аміаку (NH3) до 68%, сірководню (H2S) до 69% та метану (CH4) до 17%*
 • Підвищує якість середовища життя тварин
 • Поліпшує стан здоров'я тварин → скорочення витрат на лікування
 • Сприятливо впливає на показники репродуктивності
 • Пригнічує процеси загнивання та пліснявіння гною
 • Простий у використанні
 • Може застосовуватись у присутності тварин
 • Завдяки вмісту ефірних олій має репелентну дію на комах
 • Значна економія електроенергії при змішуванні та обробці гною
 • Очищує стоки і сітки

*Згідно результатів дослідження Університету природніх ресурсів та прикладних наук, Відень (Австрія)

Механізм

Здорове повітря та гігієна приміщень - життєво необхідні умови для здоров’я та щоденного набору ваги тварин.

Аміак, метан та сірководень, випаровуючись з необробленого гною, забруднюють повітря, викликаючи хвороби дихальних шляхів у тварин. До того ж, забруднене повітря є причиною зниження коефіцієнту засвоєння кормів до 8% (згідно результатів дослідження Інституту Гумпенштайн, Австрія).

ГУЛЕМАКС скорочує викиди шкідливих газів (аміак, метан,  сірководень), зменшує їдкий запах та негативний вплив на навколишнє  середовище. Регулярне застосування продукту забезпечує чисте повітря у  приміщеннях для утримання тварин, значно покращує загальну гігієну.

ГУЛЕМАКС полегшує процес прибирання допомагає заощаджувати. Спеціальні     рослинні та ефірні олії, що входять до його складу, швидко  проникають  і   розм’якшують поверхневі кірки гною. Забруднення легше  видаляється, з    меншими витратами води та часу. Гній стає більш  однорідним, легше    виводиться через дренажну систему, не забиваючи її.

ГУЛЕМАКС знижує мікробне навантаження. Свіжий гній – це сприятливе середовище для шкідливих мікробів, які викликають такі хвороби тварин як мастити, діареї та інфекції сечовивідних шляхів. ГУЛЕМАКС забезпечує швидке розкладання гною та повністю усуває його загнивання, різко знижуючи мікробне навантаження.

ГУЛЕМАКС усуває закупорення. При обробці гною препаратом ГУЛЕМАКС, проходить мікро-біотехнологічний  процес, внаслідок чого руйнують кірки на поверхні та попереджається її  подальше утворення у місцях стоку. За умови регулярного застосування,  протягом 30 днів заблоковані стокові отвори очищаються і поверхневі  прошарки розсіюються.

ГУЛЕМАКС зберігає цінні речовини. Аміак, метан та сірководень дуже швидко випаровуються з необроблених  відходів. Вони забруднюють повітря, а ефективність гною у якості добрива  знижується. ГУЛЕМАКС зв’язує поживні речовини зберігаючи їх, цінність  гною як добрива підвищується. При внесенні на поле гній не має  агресивного впливу на ґрунт та рослини.

ГУЛЕМАКС погіршує життя мухам. Залишки гною та рідких відходів на стінах приваблюють мух. Поверхневі кірки на зливних каналах та ямах є ідеальним місцем для розмноження личинок мух. Особливо в теплу погоду, популяції мух стрімко зростають. Регулярне застосування ГУЛЕМАКС забезпечує чистий та приємний запах у приміщеннях для утримання тварин, загальна гігієна покращується. Зростає кількість корисних бактерій, які сприяють процесу розкладання та позбавляють мух джерела їжі. Поверхні, оброблені розчином ГУЛЕМАКС, є несприятливим середовищем для відкладання мухами яєць. Хмари мух у минулому. Тварини спокійніші та мають помітно кращі умови життя.

Спектр дії

ЕЛИКА РОГАТА ХУДОБА, КОНІ ТА ІНШІ ЖУЙНІ ТВАРИНИ

Регулярне застосування: 0,1 л ГУЛЕМАКС з розрахунку на одну тварину на тиждень (14 мл ГУЛЕМАКС з розрахунку на одну тварину на день). Відповідно до процесу прибирання рекомендовано розділяти дозу протягом тижня. Рекомендована концентрація розчину 5% (на 1 л ГУЛЕМАКС

Решітчасті підлоги: налити розчин у канали поверх решіток

Прибирання корівників, конюшень та доїльних приміщень:

1. Сухі забруднені поверхні обробити 5%-розчином ГУЛЕМАКС (за допомогою установки високого тиску, або пістолету для поливу).

2. Залишити на 20 - 30 хв. для відмокання
3. Змити за допомогою установки для миття під високим тиском на близькій відстані (10 - 20 см).
4. Ще раз обробити очищені поверхні 5%-розчином ГУЛЕМАКС для запобігання сильному налипанню бруду в подальшому.

Прибирання за допомогою гноєзбирального транспортера: налити розчин на місце, з якого транспортер буде починати прибирання  гною. Впродовж роботи, гноєзбиральний транспортер розподілить 5%-розчин  ГУЛЕМАКС по всій площі прибирання.

СВИНІ

Свині на відгодівлю: 0,25 л ГУЛЕМАКС з розрахунку на одну тварину за відгодівельний період. Додати половину розчину до пустих стокових каналів на початку періоду та другу половину посеред відгодівельного періоду (у період з 50 по 60 день відгодівлі).

Загони для розведення та опоросу: після прибирання застосовуйте 0,2 л ГУЛЕМАКС, ЕВ на 1м3 рідких відходів поверх решіток.

Загони для утримання свиноматок: 0,4 л ГУЛЕМАКС з розрахунку на одну тварину поверх решіток.

ПТАХІВНИЦТВО

Відгодівля бройлерів та індиків: 1,5 л ГУЛЕМАКС на 100 мплощі пташника.

Молодняк та кури-несучки: 2 л ГУЛЕМАКС на 100 мплощі пташника.

Рекомендації по застосуванню: прибрати гній та брудну підстилку, обробити забруднені поверхні 5% розчином ГУЛЕМАКС залишити для відмокання на 20-30 хв. Змити та продезинфікувати, залишити до висихання. Ще раз обробити поверхні 5% розчином ГУЛЕМАКС, дати висохнути. Постелити підстилку та перемістити птахів в зону утримання.

ІНШІ СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ

Первинне застосування для решіток та стічних ям: 0,2 л ГУЛЕМАКС з розрахунку на 1мгною.

Застосування на твердий гній: 0,3 л ГУЛЕМАКС на 1 мгною (змішувати у співвідношенні: від 1:20 до 1:50 з водою), застосовувати поверх гною.

Розбиття та розчинення кірок і шарів гною: 0,2 л ГУЛЕМАКС з розрахунку на 1м3 відходів. Розвести 5%-розчин ГУЛЕМАКС прямо у ямі з відходами. Якщо це можливо - зробити отвори у поверхневих кірках у декількох місцях, щоб розчин міг проникнути всередину. 

Усунення закупорення стоків: 0,2 л ГУЛЕМАКС з розрахунку на 1м3 гною, полити 5%-розчином поверх відходів. Для підвищення ефективності дії препарату, бажано зробити отвори у поверхневих кірках, щоб розчин міг проникнути безпосередньо всередину.

Також вас можуть зацікавити

Амалгерол, ЕВ
Амалгерол, ЕВ

436.00 грн

Бесткур, РК [1л]
Бесткур, РК [1л]

2 156.00 грн

Казумін 2Л, ВР
Казумін 2Л, ВР

1 185.00 грн

Кайші, РК [5л]
Кайші, РК [5л]

813.00 грн

Agro-sorb Folium
Agro-sorb Folium

1 404.00 грн