5.0
( из 5 )

Наші виробники насіння – Степова

Наші виробники насіння – Степова

Українська агрокорпорація Степова є однією з провідних компаній цієї галузі. Продукція її відповідає європейським та світовим стандартам. Підприємство здійснює повний цикл вирощування та доробки насіння за участі кращих експертів. Для цього воно має всі необхідні умови.

 

Насіннєвий матеріал кукурудзи - спеціалізація агрокорпорації Степова. Це популярні на ринку гібриди та власні унікальні гібриди.

 

Переваги насіннєвого матеріалу агрокорпорації Степова 

    

1. Висока якість насіння, що гарантує відмінну врожайність. Не поступається своїм закордонним аналогам

2. Ціна насіння вітчизняної селекції нижча, ніж імпортних гібридів. Це зумовлено їх невисокою собівартістю. Вигідне поєднання ціни та якості.

3. Українське насіння максимально адаптоване до наших кліматичних умов - середньої температури, кількості опадів, посушливості, рівня вологості та ін. Такі рослини добре ростуть навіть в стресових умовах.

 

Популярні гібриди

 

Кожен виведений гібрид чи сорт має власні показники стійкості, врожайності, вимоги до умов вирощування.

     

1. Простий модифікований гібрид кукурудзи Данііл (середньоранній ФАО 280). Невибагливий та стійкий, підходить для різних регіонів, відрізняється відмінною врожайністю. Має універсальне призначення - не зерно і силос. Лідер продажів.

2. Трилінійний гібрид РАМ 1023 (середньоранній ФАО 230). Невибагливий, стійкий до стресів та хвороб. Гарно реагує на покращення умов вирощування. Дуже стабільний, ранньостиглий, високоврожайний. Характерна прискорена вологовіддача при дозріванні зерна.

3. Простий модифікований гібрид РАМ 8663 (середньостиглий ФАО 340). Один з найкращих середньостиглих гібридів. Має високу посухостійкість, екологічну стабільність, добре реагує на підвищення агрофону. Особливо рекомендовано для лісостепової зони.

4. Трилінійний гібрид РАМ 1333 (Ранньостиглий ФАО 180). Стабільний, з високим потенціалом врожайності. Посухостійкий, невисокорослий, має сухі обгортки при дозріванні. Виражена ремонтантність.

Гібрид кукурудзи РАМ

 

Насіннєвий матеріал кукурудзи від Степова – відмінна якість за приємними цінами. Він користується попитом в Україні та за її межами.