4.9
( из 5 )

FMC: якісні ЗЗР made in USA

FMC: якісні ЗЗР made in USA

Компанія "Зерніна" пропонує виробникам сільськогосподарської продукції агрохімічні засоби лише від надійних виробників. Одним з партнерів компанії є американська агрохімічна корпорація FMC.

Історія цієї потужної компанії почалася в Каліфорнії, в 1883 році з винаходу першого поршневого оприскувача для сільського господарства

Сьогодні ця компанія посідає п’яте місце в світі серед виробників агрохімічної продукції, щороку укріплюючи свої позиції. До складу корпорації входить більше 100 представництв, виробничих підрозділів та дослідницьких лабораторій, що розташовані на різних континентах. В 2016 році до компанії приєдналась компанія «Кемінова», а в 2017 році – суттєва частина американської компанії DuPont, що сприяло не лише значному зростанню потужності корпорації, а й розширенню портфеля провідних брендів, охопленню науково-дослідними розробками більш широкої сфери.

Досягнення компанії за останні роки діяльності

Інноваційним технологіям компанія приділяє максимальну увагу. Близько 8% прибутку, що становить побіля 4 млрд доларів, вона вкладає в наукові дослідження та розробки. Новітні препарати даного бренду користуються чималим попитом серед сільгоспвиробників. Розробки компанії в різних номінаціях щорічно отримують визнання на міжнародному конкурсі Agrow Awards. Серед них: 

— 2018 рік. Компанія відзначена за кращу науково-дослідницьку діяльність у галузі захисту рослин та виграла номінацію «Найкращі технології внесення». Запатентована компанією система внесення засобів захисту рослин 3RIVE 3D™ забезпечує рівномірність захисту культур та сприяє збільшенню врожаю.

— 2019 рік. Корпорація отримала перемогу в номінації «Кращий новий біологічний продукт». Спеціалістами компанії було розроблено два біонематоциди, які здатні утворювати на рослинах захисне біопокриття, що здатне ефективно протистояти враженню культури нематодами на ранніх етапах розвитку рослин.

— 2020 рік. Компанія відзначена вищими нагородами в номінаціях «Кращий науково-дослідний конвеєр» та «Кращий біологічний продукт». Друга нагорода була отримана за розробку інноваційного біостимулятору Accudo, що сприяє ефективному розвитку кореневої системи рослин та надає рослинам стійкості до грибкових захворювань. Застосування даного продукту дозволяє збільшити врожайність на15% і більше.

— 2021 рік. FMC отримала перемогу в номінації «За кращу інновацію в галузі цифрового сільського господарства». Цифрова платформа FMC Arc™, розроблена компанією, допомагає аграріям на основі багатьох факторів прогнозувати наплив шкідників та вчасно приймати міри.

Крім того, за даними Newsweek, FMC Corporation в 2021 році визнана найвідповідальнішою компанією із захисту рослин у США.

Сьогодні FMC – це п’ята позиція у світі якості аграрної компанії та перша позиція у світі по продажу ЗЗР

Діяльність корпорації FMC в Україні

В Україні компанія розпочала свою діяльність в 1992 році, спочатку, як представництво. З року в рік компанія посилює свої позиції на українському ринку, розширюючи портфоліо та пропонуючи аграріям інноваційні продукти.

Зміна клімату в Україні, часті порушення графіку сівозміни та інші чинники призвели до поширення на різних культурах комах-шкідників. Особливо актуальною ця проблема є для кукурудзи, посівні площі якої щорічно збільшуються. Ця культура часто вражається кукурудзяним стебловим метеликом та західним кукурудзяним жуком.

Науковці компанії FMC рекомендують для боротьби з шкідниками препарати на основі біфентрину

Українські аграрії також широко використовують на кукурудзі Кораген та інші препарати компанії. Та її спеціалісти не зупиняються на досягненому. Тож щорічно на українських полях випробовуються нові технології FMC та інноваційні засоби захисту рослин.

Сьогодні у нашому магазині ви можете купити всю лінійку препаратів виробника, сертифікованих в Україні.

До вашої уваги:

Гербіциди

Фунгіциди

Інсектициди, в тому числі рекомендований виробником для українських ланів Кораген

Протруйники

Прилипачі (ад’юванти)