5.0
( из 5 )

Наші виробники добрив - Ярило

Наші виробники добрив - Ярило

ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЯРИЛО» - науково-виробнича аграрна компанія. Спеціалізується на виготовленні збалансованих добрив і мікродобрив для овочів, зернових, кукурудзи. Співробітники компанії — доктори та кандидати наук, технологи - спеціалісти високої кваліфікації у сфері рослинництва. Їх напрямок діяльності — науково-практичні дослідження, вивчення і впровадження у виробництво добрив та інших активних речовин, які збільшують рентабельність агробізнесу. Вся продукція Ярило офіційно зареєстрована і дозволена до застосування в Україні.

 

Переваги продукції Ярило:

 

     - збільшують схожість насіння і врожайність сільськогосподарських культур;
     - покращують стресостійкість рослин, зокрема до критичного зниження температур;
     - зміцнюють імунітет рослин, збільшують стійкість до хвороб, стимулюють повне розкриття потенціалу рослин;
     - мають збалансований склад і високу концентрацію різних елементів живлення;
     - екологічно безпечний склад;
     - сумісність з багатьма сучасними пестицидами різних виробників;
     - покращують товарну привабливість плодів та їх смакові якості.

 

Асортимент товарів від Ярило представлений широкою лінійкою і відмінно зарекомендував себе на вітчизняному аграрному ринку:

 

1. Комплексні добрива — створені спеціально під окремі культури та групи схожих (Ярило Олійний, Картопля, Овочевий, Плодові, Зерновий, Соя, Кукурудза).

2. Біостимулятори росту універсального напрямку з антистресовою дією — мають збалансований мікро- і макросклад, який відповідає потребам груп рослин (Продуктивний ріст, Ефективний налив, Гумат калію).

3. Одно та двоскладові — азотні добрива, калієві добрива, цинкові добрива, марганцеві добрива тощо. (Ярило Аміно Цинк, Бор Екстра, Мідь, Молібден, Сірка +).

4. Комплексні добрива в рідкій формі — композиції макроелементів, в складі яких легкодоступні для рослин сполуки азоту і фосфору, призначені для основного удобрення культур.

5. Добрива сучасної професійної серії Professional - це хелатні добрива для листового підживлення культур, вони мають унікальну стимулюючу та регулюючу дію, рослинами хелатні добрива засвоюються на 90%(Ярило Активний старт PRO, PRO універсал, Аміно Мікс, Калій Турбо). 

 

Будь-які добрива Ярило ви можете заказати за кращими цінами в агро-маркеті Зернина.