5.0
( из 5 )

Наші виробники насіння – Юг Агролідер

Наші виробники насіння – Юг Агролідер

Компанія Юг Агролідер займається вирощуванням насіння соняшника та інших сільськогосподарських культур сербської селекції. Велику частку продукції складає соняшник. Симбіоз сербських і українських технологій дозволяє отримувати найкращі результати. Все насіння проходять державну сертифікацію, що підтверджено документами на кожну партію.

 

Потужності компанія Юг Агролідер розташовані в південному регіоні нашої країни. Для цих областей характерний дефіцит вологи, посухи та поширений тут шкідник — вовчок. Саме на розв'язання цих проблем і орієнтується Юг Агролідер при вирощуванні своєї продукції.

 

Популярний посівний матеріал соняшника від Юг Агролідер

 

Златибор — середньоранній гібрид олійного напряму. Має розгалужену та об'ємну кореневу систему і відмінну облиствленість. Характеризується відмінною стійкістю до захворювань, вовчка, стресових умов вирощування. Потенціал врожайності - 48 ц / га.

 

НС Імісан — гібрид середньораннього строку достигання. Його відзнака — висока інтенсивність росту на ранніх етапах. Стійкий до хвороб і посухи, підходить для вирощування в різних зонах України, особливо для Півдня. Володіє стійкістю до відомого препарату Євро-Лайтінг. Врожайність досягає - 55 ц / га.

 

НС Таурус — середньоранній гібрид. Посухостійкий, мало вражається хворобами та не вилягає. Підходить під Євро-Лайтінг. Цей гібрид можна вирощувати навіть в самих складних кліматичних зонах України. Врожайність при дотриманні технології - 55 ц / га.

 

Дунай — класичний середньостиглий гібрид. В нього дуже потужна коренева система, не боїться відсутності вологи, має високу стійкість до вилягання, поширених захворювань і шкідників. Врожайність може сягати - 60 ц / га.

 

НС Х 1752 — гібрид раннього строку достигання. Високоврожайний, не боїться стресових погодних умов і поширених хвороб. Стійкий до препарату Гранстар. Рекомендований для посіву під особливу технологію вирощування Sumo.Врожайність - 53 ц / га.

 

Компанія Юг Агролідер розуміє всю відповідальність перед клієнтами та цінує свою репутацію. Тому пропонує придбати насіння тільки найвищої якості, що дозволяють отримати максимальний врожай з мінімальними втратами.

 

Купити насіння Юг Агролідер за кращими цінами можна в нашому магазині.