5.0
( из 5 )
Розглядаємо різні препарати агрохімії, які здатні захистити культуру від бур'янів, хвороб та шкідників. Щоб досягти бажаного результату, необхідно правильно підібрати та розподілити їх по етапах дозрівання рослин.
ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЯРИЛО»- науково-виробнича аграрна компанія. Спеціалізується на виготовленні збалансованих добрив і мікродобрив для овочів, зернових, кукурудзи. Співробітники компанії — доктори та кандидати наук, технологи - спеціалісти високої кваліфікації у сфері рослинництва.
Успішний розвиток здорових рослин і отримання високих врожаїв неможливе без дотримання технології вирощування соняшнику. Підживлення й обробки на ранніх етапах розвитку — необхідні агротехнічні заходи.
Компанія Юг Агролідер займається вирощуванням насіння соняшника та інших сільськогосподарських культур сербської селекції. Велику частку продукції складає соняшник. Симбіоз сербських і українських технологій дозволяє отримувати найкращі результати.
Українська агрокорпорація Степова є однією з провідних компаній цієї галузі. Продукція її відповідає європейським та світовим стандартам. Підприємство здійснює повний цикл вирощування та доробки насіння за участі кращих експертів.
Задача виробника сільськогосподарської продукції — отримати високий урожай і прибуток від його реалізації. Правильні строки посіву кукурудзи — найважливіший фактор успішного землеробства.
Showing 1 to 6 of 7 (1 Pages)