4.9
( из 5 )
Регаліс Плюс, ВГ [1,5кг] Велике зображення

Регаліс Плюс, ВГ [1,5кг]

art1546


 • Діюча речовина: 100 г/кг прогексадіон кальцію
 • Формуляція: водорозчинні гранули
 • Призначення: регуляція росту
 • Тара: 5 кг
 • Культура: яблуня

Більш деталей

7 568,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Культура (-и)яблуня
ВиробникBASF
Складпрогексадіон кальцію 100 г/кг
Тара1.5 кг
Препаративна формаводорозчинні гранули
Норма використання препарату500 – 1000 л/га
Спосіб діїсистемний
Пакуванняпластикова каністра

Переваги

 • Регуляцiя росту: вкороченi пагони та утворення меншої кiлькостi неплодоносних пагонiв сприяють скороченню витрат на проведення зимової обрiзки; лiтня обрiзка, як правило, непотрiбна, скорочення довжини однорiчного приросту на 40–60%
 • Урожайність: полiпшене утворення зав’язi стабiлiзує та пiдвищує врожайнiсть,що особливо важливо при перiодичностi плодоносiння та пiсля ураження квiтiв весняними заморозками

Спектр дії

КультураНорма витрати препаратуТерміни застосуванняСпектр діїКратність обробок
Яблуня2,5 кг/гаобприскуван-
ня насаджень
за довжини
однорічного
приросту 2–5
см (закінчення
фази «цвітіння»)
регуляція росту:
вкорочення пагонів
та утворення меншої
кiлькостi неплодонос-
них пагонiв, полiпшен-
ня утворення зав’язi,
пiдвищення свiтлопро-
никностi крони
1
Яблуня1,25 кг/гаобприскування
насаджень:
перша оброб-
ка: за довжини
однорічного
приросту 2–5
см (закінчення
фази «цвітіння»);
друга оброб-
ка: через 3–6
тижнів після
попереднього
обприскування
(початок «другої
хвилі приросту
однорічних
пагонів»)
регуляція росту:
вкорочення пагонів
та утворення меншої
кiлькостi неплодонос-
них пагонiв, полiпшен-
ня утворення зав’язi,
пiдвищення свiтлопро-
никностi крони
2

61_750x422.jpgРекомендації

Строки очікування перед виходом у поле для проведення ручних/механізованих робіт: 7 діб/3 доби

Строк очікування (днів до збору врожаю): 30 днів

Сумісність з іншими препаратами:

При змішуванні препарату з іншими пестицидами дотепер не було виявлено негативних ефектів; ніколи не застосовуйте Регаліс® Плюс разом з листовими добривами, що містять кальцій. Дотримуйтесь інтервалу між обробками 2–3 доби. Це також стосується і засобів для хімічного проріджування зав’язі та продуктів, що містять гібереліни

Щодо використання:

 • Стійкий при випадінні опадів через 6 годин після внесення
 • Препарат у рекомендованій нормі витрати дуже добре переноситься яблунями
 • Використовуйте достатню кiлькiсть води (не менше 500–1000 л/га) для приготування робочого розчину
 • Висока ефективнiсть дiї на досить тривалий перiод часу досягається за рахунок рiвномiрного нанесення робочої рiдини на рослину
 • Максимальна норма витрати препарату не повинна перевищувати 2,5 кг/га за сезон

Застосовуючи у своєму саду Регаліс® Плюс, ви отримаєте більше, ніж просто регулятор росту. Регаліс® Плюс – це регулятор росту, контролер врожайності та підсилювач рослин в одному флаконі. Активний інгредієнт Регаліс® Плюс, прогексадіон кальцію, інгібує виділення гібереліну та утворення етилену, що перешкоджає метаболізму флавоноїдів.

Регулятор росту

Найбільш очевидним ефектом Регаліс® Плюс є скорочення поздовжнього росту пагонів. Гібереліни мають першочергове значення для розростання пагонів. Прогексадіон кальцію блокує біосинтез гіберелінів, знижуючи рівень гіберелінів активого росту, завдяки чому ріст пагонів обмежується.

Контроль урожайності

Регаліс® Плюс може допомогти керувати врожайністю плодів із метою досягнення ваших виробничих цілей напевний рік. Прогексадіон кальцію інгібує утворення етилену за стресових умов, що призводить до зменшення осипання молодих плодів.

Підсилення власних захисних функцій

Природний захист ваших дерев від хвороб і шкідників посилюється за рахунок утворення нових флавоноїдів умолодих пагонах. Прогексадіон кальцію інгібує метаболізм флавоноїдів, запускаючи природні механізми захисту проти певних патогенів та шкідників, таких як бактеріальний опік, попелиця і гаусторії листя.

 • Регаліс® Плюс відносно недовго залишається в рослині, тому його залишки у плодах відсутні. Ефект на наступний рік не переноситься.
 •  Регаліс® Плюс підходить для використання в системах IPM (системи комплексного захисту рослин від шкідників). За умови використання відповідно до інструкцій цей продуктє безпечним для рослин та екологічно чистим для повітря, ґрунту та води.

Скорочення довжини пагонів економить часі витрати на обрізку. Час, необхідний для обрізки в період спокою, як правило, зменшується принаймні на третину, тож інтенсивність літньої обрізки також можна значно знизити.

Ступінь забарвлення

У середньому, Регаліс® Плюс веде до незначного посилення забарвлення плодів, особливо під час нанесення в кілька прийомів. Проникнення світла в дерева, оброблені препаратом Регаліс® Плюс, збільшується порівняно з необробленими деревами. Крім того, не спостерігається жодного негативного впливу на побуріння плодів.

Контроль урожайності

Зав’язування і врожайність плодів збільшується, оскільки зменшується опадання молодих плодів. Зниження росту пагонів призводить до утворення розгалуженого куполу, що дає можливість світлу краще проникати та інтенсивніше забарвлювати плоди. Крім того, ризик пошкодження від сонячних опіків знижується через адаптацію плодів до високої інтенсивності світла. Плоди отримують належне живлення з меншим ризиком утворення гіркої ямковості та опіків, що покращує їх придатність до зберігання.

Падіння плодів із дерева

Кількість плодів на момент збору врожаю є наслідком початкового зав’язування і падіння плодів у період вегетації. Загалом, реакція дерева на зав’язування великої кількості плодів полягає в їх інтенсивному опаданні, і навпаки,у випадку слабкого зав’язування плодів, інтенсивність їх опадання є меншою. На інтенсивність опадання плодів впливає низка біотичних і абіотичних стресових факторів, таких як інвазія шкідників або збудників, недостатнє живлення, мороз, нестача води тощо. Регаліс® Плюс може зменшити стрес-реакцію ваших дерев, а отже, на кожному дереві залишиться більше яблук.Також вас можуть зацікавити