5.0
( из 5 )
Вопро Вет [5л] Велике зображення

Вопро Вет [5л]

art1521


  • Діюча речовина: етоксильований гептаметилтрисилоксан, 840 г/л
  • Формуляція: розчинний концентрат
  • Призначення: для підвищення біологічної ефективності засобів захисту рослин і добрив
  • Тара: 5 л

Більш деталей

1 971,03 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ВиробникTerra Vita
СкладПЕГ
Тара5 л
Препаративна формарозчинний концентрат
Пакуванняпластикова каністра

Переваги

Універсальний органосіліконовий прилипач для підвищення біологічної ефективності засобів захисту рослин і добрив.

Механізм

Універсальний органосіліконовий прилипач для підвищення біологічної ефективності засобів захисту рослин і добрив. Застосовується з метою поліпшення змочування і збільшення площі покриття обприскуваної поверхні робочим розчином за рахунок надзвичайного зниження поверхневого натягу водних розчинів. Завдяки цьому пестицид краще утримується на поверхні рослини, а також краще поглинається рослиною, при цьому посилюється ефективність дії на рослини бур'янів. В окремих випадках це дозволяє істотно зменшити норму витрати пестициду на одиницю посівної площі.

Рекомендації

Сумісний з більшістю пестицидів. Однак в кожному окремому випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Дотримуватися регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів в суміші. Не використовувати з препаратами на основі міді, або використовувати тільки при концентрації 0,01-0,02%, якщо препарати на основі міді використовувалися в попередніх обприскуваннях.

Сприяє посиленню ефективності дії пестицидів при застосуванні в бакових сумішах.

Пестицид краще утримується на поверхні рослини, а також краще поглинається рослиною, при цьому посилюється ефективність дії на рослини бур'янів.

Використовують в бакових сумішах 50 – 200 мл/га відповідно до регламентів застосування пестицидів, з якими використовується поверхнево-активна речовина.

Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою. Бак обприскувача наповнюють на 1/3 водою, при вимкненому змішувальному пристрої додають необхідну кількість маточного препарату, розведеного попередньо в невеликій кількості води. Потім доливають воду до необхідної кількості відповідно до регламентів застосування пестицидів, з якими використовується поверхнево-активна речовина. У приготовлений робочий розчин вливають заздалегідь підготовлену кількість ПАР Вопро Вет (в розрахунку на одну заправку обприскувача). Рекомендована рН робочого розчину в діапазоні 5-8; використовувати робочий розчин протягом 24 годин.

Також вас можуть зацікавити

Саф [5л]
Саф [5л]

1 282.71 грн

Супер КАП
Супер КАП

1 157.91 грн

Сілівакс
Сілівакс

1 901.41 грн

Супер ПАВ
Супер ПАВ

1 048.32 грн

Пентройл
Пентройл

1 089.97 грн