4.9
( из 5 )
Еколайн Магній (Хелати) Велике зображення

Еколайн Магній (Хелати)

ARF0012


Еколайн Магній Хелати - концентроване хелатоване магнієве добриво для позакореневого підживлення розроблене для усунення прояву дефіциту цього елемента мінерального живлення, для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення магнієм.

Більш деталей

2 990,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
  • 100% безпечна покупка
  • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїпозакореневе підживлення, усунення прояву дефіциту магнія
Культура (-и)зернові, кукурудза, цукрові буряки, овочеві культури, картопля, озимий ріпак, ярий ріпак, баштанні, плодові культури
ВиробникЕкоорганік
Складоксид магнію 4,7% + триоксид сірки 4% + амідний азот 3,5% + залізо 0,46% + цинк 0,35% + марганець 0,23% + бор 0,23% + мідь 0,12%
Тара20 л
Норма використання препарату1,0 - 4,0 л/га
Пакуванняпластикова каністра
Вид добривахелатоване магнієве добриво
Густина1.2
pH7.5

Концентроване хелатоване магнієве добриво для позакореневого підживлення розроблене для усунення прояву дефіциту цього елемента мінерального живлення, для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення магнієм.

ДОЗИ ТА ПЕРІОДИ ПІДЖИВЛЕННЯ КУЛЬТУР:

КультуриПеріод підживленняДоза, л/га
ЗерновіФаза кущення - трубкування1,0 - 4,0
Кукурудза6 - 8 листків1,5 - 2,5
Цукрові бурякиЗмикання листків у рядках1,5 - 2,5
ОвочевіВ фази активного росту культур1,5 - 3,0
КартопляФаза стеблування1,0 - 2,0
Озимий і ярий ріпакФаза бутонізації1,5 - 2,0
Баштанні4 - 6 справжніх листків1,0 - 1,5
ПлодовіПочаток формування плодів2,0 - 3,0

РОЛЬ МАГНІЮ У МІНЕРАЛЬНОМУ ЖИВЛЕННІ РОСЛИН

Магній у рослині відповідає за утворення хлорофілу в листках рослин, суттєво впливає на продуктивність процесу фотосинтезу, синтез вуглеводів та їх транспортування з листків до коренів, внаслідок чого формується потужна коренева система, зростає концентрація цукрів у точці росту. Він також активізує процеси перетворення фосфору з мінеральних сполук в органічні. Більше 300 ферментів активуються магнієм завдяки його специфічному зв'язуванню в комплекси.

Нестача магнію призводить до зниження продуктивності процесу фотосинтезу, а отже і зниження врожаю. Особливо негативно нестача магнію проявляється на культурах, які формують велику площу листкової поверхні: зернові, кукурудза, соняшник, цукрові буряки, озимий ріпак. Грунти нашої країни нерівномірно забезпечені доступним для рослин магнієм. Бідні на магній грунти Полісся, а також еродовані відміни в усіх грунтово-кліматичних зонах, та в кліматичних умовах з промивним типом водного режиму, оскілки магній дуже рухомий елемент і здатен промиватись з дощовими і талими водами за межі кореневмісного шару грунту. Рано навесні дефіцит магнію проявляється на полях із складним мікрорельєфом у вигляді посвітління листків на озимих культурах.

Ознаки дефіциту магнію особливо часто спостерігаються на легких ґрунтах. До них відноситься міжжилковий хлороз старих листків, які твердіють, стають ламкими, передчасно всихають і опадають. Ознаки голодування спочатку помітні біля основи пагона поточного року, потім розповсюджуються до верхівки пагона, де залишається декілька тонких темно-зелених листків.

У вишні та деяких сортів яблунь міжжилковий хлороз починається від середини листка. Листя між жилками стає пурпурово-червоним. У вишні та груші плями на листках часто мають майже чорний колір, плоди повільно дозрівають і зазвичай непридатні до зберігання.

Також вас можуть зацікавити