4.9
( из 5 )
Регент 20G, ГР [10кг] Велике зображення

Регент 20G, ГР [10кг]

art1282


  • Діюча речовина: 20 г/кг фіпроніл
  • Формуляція: гранули
  • Призначення: для контролю дротяника та iнших ґрунтових шкiдникiв
  • Тара: 10 кг
  • Культура: картопля та хмель, соняшник, кукурудза, томати та цукрові буряки

Більш деталей

5 157,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
Спектр діїдротяники, крихітка бурякова, довгоносики, жук західний , комплекс ґрунтових шкідників
Культура (-и)картопля, хміль, соняшник, кукурудза, томати, цукрові буряки
ВиробникBASF
Складфіпроніл 20 г/кг
Тара10 кг
Спосіб діїконтактно-шлунковий
Пакуваннямішок

Переваги

  • високоефективний препарат для боротьби з дротяником та iншими ґрунтовими шкiдниками у насадженнях картоплi та хмелю, соняшнику, кукурудзи, томатiв та цукрових буряків
  • зручна та безпечна препаративна форма
  • висока економiчна ефективнiсть

Механізм

Регент® 20 G проявляє підвищену та стійку активність проти личинок ґрунтових комах, таких як дротяники (личинки жуків-коваликів), буря-кова крихітка, личинки довгоносиків та ін.

Крім того, в Європі він використовується для контролю західного кукурудзяного жука. Регент® 20 G (фіпроніл) не є системним продуктом, але при внесенні його у ґрунт невеликі кількості діючої речовини поглинаються кореневою системою рослини і разом із водою рухаються акропетально (знизу догори). Таким чином, препарат виявляється активним також проти деяких наземних шкідників на початкових етапах розвитку рослини, наприклад, проти дорослих особин коваликів, колорадського жука тощо.

Регент® 20 G – ефективний засіб для контролю дротяника та багатьох інших ґрунтових шкідників. У чому унікальність цього ґрунтового інсектициду?

Насамперед у діючій речовині.Фіпроніл – інноваційна молекула, яка має максимально високу ефективність. Ця діюча речовина проти широкого спектра шкідників, у тому числі і ґрунтових, які в разі неконтрольованості завдають значної шкоди агровиробництву. Фіпроніл вперше був синтезований у 1987 р.,із 1993 р. зареєстрований і представлений на світовому ринку інсектицидів. Ефективність фіпронілу вивчали на 250 видах комах різних класів, у 60 країнах світу. Активність фіпронілу проявляється на рівні центральної нервової системи комахи, порушуючи функціонування ГАМК-рецепторів (гамма-аміномасляна кислота) на рівні синапсів.

Гамма-аміномасляна кислота – дуже важливий нейрорегулятор нервової системи безхребетних. ГАМК закріплюється з внутрішньої сторони нервової клітини і регулює відкриття каналухлору, тим самим контролюючи внутрішньоклітинний потік іонів цього елемента. Такий потік спричиняє деполяризацію нервової клітини, приводячи до зниження активності, яка відповідає стану спокою комахи. Це призводить до необоротного стану перезбудження центральної нервової системи з фатальними наслідками для шкідника. Регент® 20 G має найвищу активність і тривалість дії проти дротяників. Це дуже важливо при вирощуванні такої культури як картопля, де процеси пошкодження дротяників хвилеподібні та розтягнуті у часі. Так, 6–8 дротяників на1 м2 здатні пошкодити 60% картоплин. Тому на посадках картоплі, де чисельність дротяників перевищує економічні пороги, рекомендується використовувати цей препарат, адже Регент® 20 G створює унікальний захисний бар’єр навколо насіння, коренів, столонів і молодих картоплин. За даними передових науково-дослідних інститутів, тривалість захисної дії після застосування препарату Регент® 20 G ста-новить 90–120 днів залежно від типу ґрунту. Норма внесення Регент® 20 G на картоплі становить 5,0 кг/га при внесенні аплікатором. Регент® 20 G не має репелентної дії, він не леткийі не потрапляє в атмосферу, а залишається локалізованим у прикореневому шарі, максимально захищаючи культуру.

Також вас можуть зацікавити

Маврік, ЕВ [1л]
Маврік, ЕВ [1л]

2 259.00 грн

Маврік, ЕВ [5л]
Маврік, ЕВ [5л]

11 434.00 грн

Матч 050 EC, КЕ [5л]
Матч 050 EC, КЕ [5л]

8 161.00 грн

Простор 420, КЕ
Простор 420, КЕ

5 209.00 грн