4.9
( из 5 )
Стомп 330, КЕ [10л] Велике зображення

Стомп 330, КЕ [10л]

art1176


  • Діюча речовина: 330 г/л пендиметалін
  • Формуляція: концентрат, що емульгується
  • Призначення: для знищення широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів
  • Тара: 10 л
  • Культура: у посівах більшості сільськогосподарських культур

Більш деталей

4 927,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
  • 100% безпечна покупка
  • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїоднорічні двудольні бур'яни , злакові бур’яни , широколисті бур’яни
Культура (-и)горох, капуста, картопля, кукурудза, морква, соя, томати, цибуля, часник
ВиробникBASF
Складпендиметалін 330 г/л
Тара10 л
Препаративна формаконцентрат, що емульгується
Хімічна групадинітроаніліни
Пакуванняпластикова каністра

Переваги

  • не потребує негайної заробки в грунт та механічної обробки міжрядь
  • один препарат на багато культур
  • найширший спектр дії серед грунтових гербіцидів

Стомп® 330 (пендиметалін), селективний гербіцид на основі динітроаніліну, має чудову ефективність у боротьбі з широким спектром однорічних широколистих бур’янів та злакових трав у посівах багатьох сільськогосподарських та плодоовочевих культур. Стомп®330 здійснює інгібуючий вплив на паростки чутливих бур’янів на ранній стадії їх розвитку. Вони гинуть невдовзі після проростання або після появи сходів.

Механізм

Гербіцид Стомп® 330 (пендиметалін) інгібує (гальмує) як поділ клітин, так і їх подовження в меристемах паростків і коренів чутливих рослин. Після поглинання коренями гальмується ріст як коренів, так і пагонів; в останніх спостерігається вторинний ефект, оскільки транслокація гербіциду від кореня до пагона (паростка) носить обмежений характер. Ріст пригнічується безпосередньо одразу після поглинання через пагін (однодольні рослини) або під сім’ядольне коліно або гіпокотиль (дводольні рослини). Рослини, що піддавались обробці, гинуть невдовзі після проростання або після появи сходів із ґрунту. Саме проростання не інгібується. Загалом внесення гербіциду Стомп® 330 підвищує активність проти однодольних рослину разі заробки в ґрунт, однак заробка в ґрунт знижує ефективність проти дводольних рослин через різне розташування чутливих меристем. Стомп® 330 також ефективний при післясходовому внесенні, коли деякі однорічні злакові бур’яни перебувають у стадії – 1–5 листків і коли широколисті бур’яни мають до двох справжніх листків. Стомп® 330 не знищує багаторічні або добре вкорінені бур’яни. Дводольні бур’яни: бур’яни, які зійшли, повністю припиняються в рості, мають інтенсивний зелений колір та шкіроподібні сім’ядолі. У дводольних бур’янів гіпокотиль – найчутливіше місце для поглинання діючої речовини гербіциду.

Сіяні культури: толерантність до гербіциду Стомп® 330 може бути фізіологічною або позиційною. У разі фізіологічної селективності (вибірковості) дії можна сміливо сіяти сільськогосподарські культури в ґрунт, оброблений гербіцидом Стомп® 330 методом передпосівного внесення із заробкою в ґрунт. Для випадку позиційної толерантності гербіцид не слід заробляти в ґрунт (за винятком дуже дрібної заробки), оскільки вибірковість дії заснована на розміщенні насіння нижче шару з гербіцидом (цибуля, картопля).

Спектр дії

Картопля

Ідеальний час обробки картоплі гербіцидом Стомп® 330 – після останнього нарізання борозен (підгортання), якраз перед появою сходів культурних рослин та бур’янів. Якщо гребні вийшли занадто крутими, їх слід вирівняти за допомогою борони до початку обробки гербіцидом Стомп® 330, інакше пухкий ґрунт і гербіцид змиє дощами чи здує вітром. Не можна проводити культивацію після обробки гербіцидом Стомп® 330. Внесення перед посадкою картоплі із заробкою гербіциду в ґрунт і післясходове внесення фітотоксичні для картоплі, тому їх неможна рекомендувати для використання. Досходове внесення Стомп® 330 найефективніше для пригнічення бур’янів, коли отримано достатню кількість вологи з дощами або при зрошенні протягом 7 діб після обробки. Більшість однорічних широколистих і злаковихбур’янів, типових для посадок картоплі, таких як Galium, Polygonum, Chenopodium, Solanum,Amaranthus і багато інших, добре пригнічуються гербіцидом Стомп® 330. Якщо очікується сильне засмічення широколистими бур’янами, стійкими (толерантними) до Стомп® 330, рекомендується використовувати бакові суміші. Там, де вміст органічної речовини або золи в поверхневому шарі ґрунту перевищує 6%, пригнічення бур’янів може бути зниженим. Не використовувати на ґрунтах із вмістом органічної речовини абозоли понад 10%. Не можна «турбувати» ґрунт після обприскування гербіцидом Стомп® 330. Хоча гербіцид Стомп® 330 може бути ефективніше багатьох ґрунтових гербіцидів в сухих умовах, ґрунтова волога має важливе значення для активації цього хімікату. Як і в інших гербіцидів, що вносяться в ґрунт, пригнічення бур’янів може знизитися за дуже сухої погоди.

Цибуля

Завдяки порівняно тривалій стійкості гербіцид Стомп® 330 особливо добре використовувати для боротьби з бур’янами на посівах цибулі при дотриманні рекомендацій щодо правильного застосування, щоб уникнути ризику фітотоксичності, який має бути зведений до мінімуму. Стомп® 330 можна застосовувати на цибулі-сіянці та цибулі ріпчастій. На цибулі-сіянці селективність до перед cходовогов несення Стомп® 330 повністю залежить від глибиyи захисту ґрунтовим шаром. Необхідно підтримувати однорідну глибину посіву в 3 см, при чому грядки мають бути з мілко подрібненої землі, утрамбованої і без грудок. Не можна обробляти гербіцидом піщані ґрунти з низьким вмістом органічної речовини через ризик фітотоксичності. Сильні дощі після застосування гербіциду можуть призвести до руху гербіцидувниз крізь шар ґрунту з великим механічним складом. На часнику внесення Стомп® 330 характеризується селективністю.

Овочі, які висаджуються у вигляді розсади

Стомп® 330, що вноситься до висадки розсади на поверхню або заробляється потім у ґрунт, в обох випадках показав хорошу ефективність і селективність на розсадних культурах томатів, капусти, часнику. Залежно від вмісту органічної речовини в ґрунті й текстури (механічного складу ґрунту), дозування Стомп® 330 є в межах від 4,0 до 6,0 л/га для боротьби з бур’янами на капусті; і від 4,0 до 5,0 л/га на томатах. Оскільки багато культур, що висаджуються у відкритий ґрунт, мають короткий вегетаційний період, то на цих же полях можуть вирощуватися тількиті культури, які мають толерантність до гербіцидуСтомп® 330. На перших етапах розвитку овочевих культур необхідно забезпечити чисте від бур’янів поле, щоб сформувати здорову наземну частину рослин. Крім конкуренції за світло й воду з бур’янами, є інші фактори, що впливають на нормальний розвиток культурної рослини: деякі види бур’янів можуть сприяти поширенню хвороб та шкідників. Важливо забезпечити захист від бур’янів ще до появи сходів овочевих культур, що створить сприятливі умови для швидкого розвитку рослин та формування врожаю.

Рекомендації

Гербіцид Стомп® 330 можна вносити до висадки як поверхневу обробку або із заробкою в ґрунт, не спричиняючи цим фітотоксичність. Ґрунт має бути вільним від бур’янів і залишків рослинності до моменту обробки гербіцидом.При досходовому внесенні поверхня поля неповинна мати великих грудочок та рослинних решток.

Досходове внесення

Рослинні рештки мають бути зароблені до обробки поля гербіцидом. Гербіцид бажано внести одразу після сівби або протягом 5 днів після посіву. Найкраща ґрунтова дія проявляється після дощів 10–20 мм впродовж 7 днів після обробки поля гербіцидом. У разі відсутності опадів дощування допоможе проникнути гербіциду в зону проростання бур’янів та збільшить ґрунтову дію препарату.

Допосівне внесення

Допосівне внесення застосовується тільки для культур, які мають фізіологічну стійкість до Стомп® 330. При допосівному внесенні поверхня поля не повинна мати великих грудочок та рослинних решток. Рослинні рештки та вегетуючі бур’яни мають бути зароблені на глибину 10–15 см до обробки поля гербіцидом. Внесення гербіциду може бути від 7 днів до сівби або перед посівом. Заробка препарату можлива протягом 5 днів після внесення. За дуже високої температури цей період може бути скорочений. В разі випадання опадів у кількості 10–20 мм в період до 5 днів після внесення гербіциду та перед механічною заробкою препарату; механічна заробка надалі непотрібна.

Післясходове внесення

Післясходове внесення застосовується в багатьох країнах на багатьох культурах. Такі культури, як цибуля, морква, петрушка добре переносять післясходову обробку Стомп® 330. Стомп® 330 належить до гербіцидів, які мають незначну випаровуваність та водорозчинність, тому він завжди є в тому самому місці, де його внесли та майже не рухається в ґрунті.

Також вас можуть зацікавити

Гладіатор, КС
Гладіатор, КС

6 892.00 грн

Дисулам, СЕ [5л]
Дисулам, СЕ [5л]

1 591.00 грн

 (1)
Евентус, МЕ [10л]
Евентус, МЕ [10л]

9 245.00 грн

Елегант, СЕ [5л]
Елегант, СЕ [5л]

2 756.00 грн

Ерроу, КЕ [5л]
Ерроу, КЕ [5л]

4 121.00 грн

Зумер, КС [10л]
Зумер, КС [10л]

5 205.00 грн