4.9
( из 5 )
Бетанал Макс ПРО 209 OD, МД [5л] Велике зображення

Бетанал Макс ПРО 209 OD, МД [5л]

art1037

Наявність потрібно уточнити у менеджера


 • Діюча речовина: фенмедифам, 60 г/л + десмедифам, 47 г/л + етофумезат, 75 г/л + ленацил (активатор), 27 г/л
 • Формуляція: олійна дисперсія
 • Призначення: однорічни дво- та однодольни бур’яни
 • Тара: 5 л
 • Культура: цукрові буряки

Більш деталей

3 422,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїшироколисті бур’яни , дводольні бур'яни , однодольні бур'яни
Культура (-и)цукрові буряки
ВиробникBayer
Складетофумезат 75 г/л + фенмедифам 60 г/л + десмедифам 47 г/л + ленацил (активатор) 27 г/л
Тара5 л
Препаративна формаолійна дисперсія
Пакуванняпластикова каністра

Переваги

 • Висока мобільність та активність у листках (блискавична пригнічуювальна дія на бур’яни).
 • Розширений спектр контролю широколистих бур’янів — близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода (види), осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті й деякі злакові. Посилена дія на гірчаки (види).
 • Стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність за зниження температури.
 • Посилена ґрунтова дія.
 • Оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадіння в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами задля вирішення специфічних завдань боротьби проти бур’янів на конкретному полі.
 • Висока гнучкість застосування, вибору часу використання, кількості обробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.

Механізм

Бетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково — кореневою системою бур’янів. Препарат здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки низхідному і висхідному рухові поживних речовин. Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняються впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур’янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1–2 тижнів після обприскування залежно від погодних умов.

Спектр дії

ДВОДОЛЬНІ БУР'ЯНИ

Волошка синяКропива жалкаПортулак городній
Галінсога дрібноквітковаКурячі очка польовіРанникові
ГеранієвіЛобода білаРедька дика
Гірчак березкоподібнийЛободовіРоман польовий
Гірчак почечуйнийЛутига розлогаРомашка лікарська
Гірчак шорсткийМак дикийРомашка непахуча
Гірчиця польваНезабудка польоваРомашка, види
Грицики звичайніОсот жовтийРутка лікарська
Жовтозілля звичайнеОсот рожевийТалабан польовий
Зірочник середнійПаслін чорнийФіалкові
Кривоцвіт польовийПереліска однорічнаХрестоцвіті
Кропива глуха пурпурнаПетрушка собача звичайнаЧереда трироздільна
Кропива глуха стеблообгортаючаПідмаренник чіпкийЩириця звичайна

ОДНОДОЛЬНІ БУР'ЯНИ

Плоскуха звичайнаТонконіг однорічний


Рекомендації

Бетанал® максПро® 209 OD, ОД є унікальною інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою компанією «Байєр» і отриманою завдяки удосконаленню ODesi-технології — подвійної активації (Advanced Activation). Ця нова комбінація має часткову ґрунтову дію, містить у собі діючі речовини, які дисперговані у спеціальному носії похідних олії, прилипача та активатора. Під час розчинення у воді утворюється надзвичайно тонка активована дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією.

Бетанал® максПро® поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формуляції, завдяки чому розширюється спектр контролю бур’янів, та неперевершену селективність, яка ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається у тканинах рослин в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів у клітинах бур’янів, що спричинює неминучу загибель останніх.

Унікальністю Бетанал® максПро® є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур’янів, умов росту рослин і способу обробки, норма внесення може становити від 1,25 до 1,5 л/га за обробку.

Загальна максимальна норма використання впродовж сезону становить 4,0–4,5 л/га залежно від погодних умов, кількості і спектра та стадії розвитку бур’янів. Найефективнішою схемою захисту посівів цукрових буряків від бур’янів є триразове внесення в кількості 1,5 л/га за обробку.

Першу обробку обов’язково слід проводити у фазі сім’ядоль бур’янів. Другу/третю обробки слід проводити, коли наступні сходи бур’янів будуть у фазі сім’ядоль. Запізнення зі строками обробки потребуватиме повної норми витрати препарату — 1,5 л/га. Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробки за сезон.

Унікальна гнучкість строків використовування: навіть за пізнього застосування і зміни дози в бік зростання досягається висока ефективність.

Не застосовувати за температури повітря понад 25°С та високої інтенсивності сонячного випромінювання!

Для адаптації способів обробки посівів цукрових буряків до конкретних місцевих умов або за поєднання обробки гербіцидами та інших заходів захисту гербіцид Бетанал® максПро® можна змішувати з іншими засобами захисту рослин. Додавати прилипач не потрібно, бо продукт виготовлений на олійній основі, що забезпечує оптимальне покриття листкової поверхні.
За потреби адаптації Бетанал® максПро® до конкретних місцевих умов у бакових сумішах з іншими гербіцидами можливе 15–20% зменшення дози бакового партнера без впливу на кінцеву ефективність бакової суміші.

Також вас можуть зацікавити

Дисулам, СЕ [5л]
Дисулам, СЕ [5л]

1 247.00 грн

 (1)
Евентус, МЕ [10л]
Евентус, МЕ [10л]

7 483.00 грн

Елегант, СЕ [5л]
Елегант, СЕ [5л]

2 231.00 грн

Ерроу, КЕ [5л]
Ерроу, КЕ [5л]

3 336.00 грн

Зумер, КС [10л]
Зумер, КС [10л]

4 213.00 грн