4.9
( из 5 )
Вівандо, КС [1л] Велике зображення

Вівандо, КС [1л]

art1334


 • Діюча речовина: 500 г/л Метрафенон
 • Формуляція: концентрат суспензiї
 • Призначення: оїдіум
 • Тара: 1 л
 • Культура: виноград

Більш деталей

4 013,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїоїдіум
Культура (-и)виноград
ВиробникBASF
Складметрафенон 500 г/л
Тара1 л
Препаративна формаконцентрат суспензії
Спосіб діїконтактно-системний
Хімічна групабензофенони
Пакуванняпластикова пляшка

Переваги

 • Діюча речовина нового класу – відсутня перехресна резистентність з іншими класами діючих речовин
 • Тривала профілактична дія (7–14 днів)
 • Додатковий лікувальний ефект
 • Оптимальний захист ягід у період росту завдяки унікальному розподілу діючої речовини
 • Дуже стійкий до змивання опадами
 • Зручний у використанні (низь канорма витрати, рідка препаративна форма)
 • Чудова сумісність у бакових сумішах з іншими пестицидами
 • Добре переноситься рослинами (не є фітотоксичним)

Механізм

Фунгіцид Вівандо® містить діючу речовину метрафенон, що належить до нового класу діючих речовин – бензофенонам. Діюча речовина метрафенон має новий та унікальний механізм дії на збудника оїдіуму винограду гриб Uncinula necator. Ось чому Вівандо® відрізняється не лише високою ефективністю дії в боротьбі з цією хворобою, але також є ідеальним елементом запобігання резистентності, дає змогу по-новому реалізувати в програмах захисних заходів чергування діючих речовин. До того ж, можливість виникнення перехресної резистентності з усіма відомими класами діючих речовин, що є нині наринку, відсутня. Після обробки рослини діюча речовина фунгіциду Вівандо® метрафенон швидко потрапляє до тканини листя та ягід і залишається, переважно,в зоні нанесення робочого розчину. Частина діючої речовини розноситься по тканинах рослини висхідними потоками (акропетально).

Крім цього, Вівандо® створює на обробленій поверхні запаси діючої речовини (так звані «депо»), які міцно пов’язані з восковим шаром частин рослини. Перерозподіл діючої речовини з «депо» та утворення нових відкладень на поверхні листя та ягід здійснюється в газовій фазі та являє собою безперервний процес.

Небезпека втрати діючої речовини при такому способі розподілу та перерозподілу (в газовій фазі) практично відсутня. У польових дослідах діючу речовину метрафенон виявляли у пробах повітря, взятих безпосередньо в зоні оброблених грон винограду, навіть через 14 днів після застосування фунгіциду. Таким чином, Вівандо®, разом з унікальним механізмом розподілу діючої речовини (контактно-системний + перерозподіл у газовій фазі), надає тривалий захист рослині як на поверхні, так і всередині неї. Завдяки цьому, особливо в період інтенсивного росту ягід, досягається ефективний захист нового приросту.

Вівандо® демонструє відмінну профілактичну та додатково лікувальну дію на збудника оїдіуму, тому що діюча речовина метрафенон здатна переривати процес розвитку гриба в декількох місцях і на різних стадіях його розвитку. Для досягнення оптимального захисту рослиними рекомендуємо профілактичне застосування фунгіциду Вівандо®. Цим запобігається проникнення гриба у тканини листя та ягід. Метрафенон демонструє також і лікувальну дію, придушуючи ріст міцелію та подальшу споруляцію.

Здатність швидко поглинатися рослиною та формувати «депо» діючої речовини на восковому шарі рослини забезпечує фунгіциду Вівандо® відмінну стійкість до змивання опадами. Випробування зі штучним дощуванням продемонстрували, що вже через 1 годину після обробки Вівандо® опади в кількості 60 мм не здійснили впливу на ефективність дії препарату.

7_750x422.jpg

8_750x422.jpg

Спектр дії

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Оїдіум0,2 л/гав перiод вегетацiї залежно вiд фiтосанiтарних прогнозiв3

Рекомендації

Вівандо® демонструє відмінну профілактичну та додатково лікувальну дію на збудника оїдіуму, тому що діюча речовина метрафенон здатна переривати процес розвитку гриба в декількох місцях і на різних стадіях його розвитку. Для досягнення оптимального захисту рослини ми рекомендуємо профілактичне застосування фунгіциду Вівандо®. Цим запобігається проникнення гриба у тканини листя та ягід. Метрафенон демонструє також і лікувальну дію, придушуючи ріст міцелію та подальшу споруляцію.

Здатність швидко поглинатися рослиною та формувати «депо» діючої речовини на восковому шарі рослини забезпечує фунгіциду Вівандо® відмінну стійкість до змивання опадами. Випробування зі штучним дощуванням продемонстрували, що вже через 1 годину після обробки Вівандо® опади в кількості 60 мм нездійснили впливу на ефективність дії препарату.

Вівандо® – це сучасний концентрат суспензії на водній основі, що швидко та рівномірно розподіляється в робочому розчині. Низька норма витрати та рідка препаративна форма роблять препарат зручним у використанні. Вівандо® сумісний у бакових сумішах з усіма іншими засобами захисту рослин. У жодному з проведених дослідів не було зареєстровано ознак прояву фітотоксичності після застосування Вівандо® на винограді.

Застереження

Для попередження виникнення резистентності при боротьбі з оїдіумом у програмах обробки необхідне чергування препаратів, що містять у своєму складі діючі речовини з різних хімічних груп та мають різні механізми дії на патоген. До системи захисту виноградної лози компанії BASF для боротьби з оїдіумом входять діючі речовини з 4 різних хімічних груп. Цим досягається не тільки висока надійність та ефективність дії препаратів, але ще й оптимальна стратегія щодо попередження розвитку резистентності.

Також вас можуть зацікавити

Колліс, КС [1л]
Колліс, КС [1л]

1 964.00 грн