4.9
( из 5 )
Акробат МЦ, ВГ [1кг] Велике зображення

Акробат МЦ, ВГ [1кг]

art1310


 • Діюча речовина: 90 г/кг диметоморф, 600 г/кг манкоцеб
 • Формуляція: гранули, що диспергуються у воді
 • Призначення: для захисту від збудників фiтофторозу, пероноспорозу, мiлдью, несправжня борошниста роса
 • Тара: 1 кг
 • Культура: картопля та томати, цибуля та огiрки, виноград, хміль

Більш деталей

842,00 грн

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(-ів)
ДОСТАВКА
   Нова пошта
ОПЛАТА
  Оплата на картку ПриватБанку
  Оплата на пошті при отриманні
  Онлайн оплата карткой будь-якого банку
  Безготівковий розрахунок (з/без ПДВ)
  Безпроцентна розстрочка від ПриватБанку до 3 месяцев. Читати докладніше... 
          
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін та повернення товару протягом 14-ти днів
Спектр діїпероноспороз, роса борошниста несправжня, фітофтороз, мілдью
Культура (-и)цукрові буряки, цибуля, хміль, томати, огірки, картопля, виноград
ВиробникBASF
Складманкоцеб 600 г/кг + диметоморф 90 г/кг
Тара1 кг
Препаративна формагранули, що диспергуються у воді
Спосіб діїлокально-системний, системний
Пакуванняпакет

Переваги

 • Має лікувальну дію: компонент системної дії фунгіциду диметоморф вбиває прониклий у рослину міцелій гриба протягом 2–3 діб після зараження. Це гарантує успіх у разі, коли хвороба розпочалась, але ще не проявила зовнішніх ознак
 • Має антиспоруляційну дію: диметоморф істотно знижує спороношення гриба і утворення статевих структур –ооспор
 • Не викликає підвищення резистентності збудника, немає перехресної резистентності до феніламідів
 •  Зручна препаративна форма (легкодозувати, гранули не порошать і швидко диспергуються у воді)

Механізм

Акробат® МЦ містить дві діючі речовини: диметоморф і манкоцеб.

Диметоморф – ефективна д.р. із захисною та лікувальною дією, призначена для боротьби із хворобами рослин, викликані ооміцетами. Характеризується контактною та проникаючою дією. Молекула диметоморфу містить заміщений морфолін, але за біологічною активністю, механізмом дії та фунгітоксичністю речовина значно відрізняється від похідних морфоліну.

Внаслідок цього диметоморф потрібно виділяти у групу похідних коричної кислоти. Має специфічну активність проти фітофтори томату та картоплі. Диметоморф ефективний проти штамів збудників фітофторозу, стійких до феніламідів (оксадиксилу, металаксилу). Високо вибірковий щодо ооміцетів, особливо з родини пероноспорових та пітієвих. Має відмінний від феніламідів механізм дії: антиспоруляційний ефект. Змінює природний морфогенез клітинної стінки грибів, порушуючи їх нормальний цикл розвитку. Через 1–2 години після обробки майже повністю поглинається рослиною. Для попередження резистентності диметоморф застосовується з контактними д.р., хоча протягом усього періоду застосування в Україні не виявлено жодного резистентного штаму грибів.

Не є небезпечним для об’єктів навколишнього середовища. Безпечний для бджіл та інших запилювачів.

Манкоцеб – д.р. захисної дії, що запобігає зараженню сільськогосподарських культур пітієвими та несправжньоборошнисторосяними грибами. Найбільший ефект від застосування препаратів на основі манкоцебу досягається на ранніх етапах поширення інфекції, оскільки речовина не може проникати під кутикулу тканини рослини. Манкоцеб має захисну дію, тому потрібні часті обробки для забезпечення ефективного і тривалого захисту культур від хвороб. Манкоцеб не має фунгіцидної активності, але утворює під час розчинення у воді бісізотіоціанат сульфід, який перетворюється на етиленбісізотіоціанат під дією ультрафіолету. Обидві речовини впливають на ферментні системи грибів, що містять сульфгідрильні групи, порушують важливі біохімічні процеси в цитоплазмі та мітохондріях грибних клітин. У результаті гальмується дозрівання спор і слабшає поширення грибної інфекції. Манкоцеб інгібує метаболізм у клітинах, але не пригнічує біосинтез цитрату у спорах грибів. Стійких до манкоцебу грибних хвороб дотепер не виявлено.

Акробат® МЦ запобігає розвитку збудника фітофторозу як на поверхні рослини, так і в його тканинах, що дає тривалий профілактичний і лікувальний ефект. Диметоморф інгібує формування клітинної стінки ооміцетів на всіх стадіях їх розвитку. Манкоцеб пригнічує синтез одразу декількох ферментів у клітинах гриба. Акробат® МЦ гнучко вписується у стратегію боротьби з фітофторозом; першу профілактичну обробку ним роблять для контролю прихованої (латентної) інфекції. З метою досягнення високого захисного ефекту необхідно провести обробку Акробат® МЦ вже на ранніх стадіях розвитку картоплі (до фази змикання бадилля в рядках) або початку цвітіння томатів, але з урахуванням погодних умов. Подальші обробки проводять з інтервалом 10–14 днів у період активного росту рослин залежно від інтенсивності розвитку хвороби. Цибулю та огірки від пероноспорозу обробляють у період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів. Профілактичні обробки локально-системним фунгіцидом Акробат® МЦ на початку сезону до появи перших ознак хвороби надійно захищають рослини. Застосування фунгіциду Акробат® МЦ на початку сезону – це міцна основа для ефективної боротьби з прихованими формами хвороб (фітофторозом і альтернаріозом, пероноспорозом і несправжньоюборошнистою росою). Молоді рослини добре поглинають диметоморф і миттєво розподіляють діючу речовину у тканинах стебел і листя. Після обробки препаратом Акробат® МЦ компонент локально-системної дії диметоморф проникає у тканину рослини, розподіляється в ній акропетально та забезпечує надійний захист частин рослин, які не були обприскані. Навіть за несприятливих погодних умов і зрошення обробки фунгіцидом Aкробат® МЦ забезпечують надійний та ефективний захист відпатогену. Різнобічна дія фунгіциду Акробат® МЦ на патоген визначає надійність при його застосуванні.

Акробат® МЦ дає можливість надійно захистити картоплю від листкової та стеблової форм фітофторозу.

Спектр дії

Виноград 

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Мілдью2,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Картопля

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Фітофтороз2,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Огірок

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Пероноспороз2,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Томат

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Фітофтороз2,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Хміль

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Несправжня борошниста роса2,0 - 3,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Цибуля

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Пероноспороз2,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3

Цукровий буряк

Спектр діїНорма витратиЧас застосуванняКратність обробок
Пероноспороз2,0 кг/гав період вегетації залежно від фітосанітарних прогнозів3


Рекомендації

На картоплі

Збудник стеблової форми фітофторозу розвивається на молодих стеблах рослини (часто беззовнішніх симптомів) від зараженої бульби. Тому вже на ранніх стадіях розвитку картоплі необхідно провести профілактичну обробку як для контролю прихованої (латентної) інфекції, так із метою досягнення високого захисного ефекту. Молоді рослини добре поглинають диметоморф і миттєво розподіляють діючу речовину у тканинах стебел і листків. Акробат® МЦ пригнічує спорооутворення. Це означає, що навіть у випадку появи видимих симптомів хвороби після обробки фунгіцидом Акробат® МЦ гриб не взмозі утворювати спорангії, що несуть ооспори, тобто не в змозі поширюватися.

На винограді

Акробат® МЦ має локально-системну дію. Приобробці поверхні листя він проявляє не лише гарні захисні та лікувальні властивості, але й чудову антиспоруляційну дію на спори гриба, запобігаючи подальшому поширенню захворювання. Компонент системної дії фунгіциду диметоморф проникає у рослинну тканину і розподіляється в ній акропетально. Це забезпечує надійний захист частин рослини, яких не зачепило обприскування, а також гарантує успіх у боротьбі з мілдью, навіть якщо захворювання уже почалося, але ще не проявилось на поверхні рослини (протягом 2–3 діб після зараження). Манкоцеб (компонент контактної дії) забезпечує захист рослини ззовні. Таким чином, Акробат® МЦ запобігає розвитку патогена як на поверхні рослини, так і в її тканинах, що дає тривалий лікувальний і профілактичний ефект до 14 днів.

Наприкінці цвітіння, після опадання оцвітин (ковпачків), молоді ягоди винограду особливо вразливі до зараження мілдью. Обробки комбінованими фунгіцидами, що містять діючі речовини захисної та лікувальної дії, демонструють на цьому етапі найкращі результати, тому що дають змогу зупинити латентну та ще невидиму форму інфекції і, у той же час, захистити молоді ягоди від зараження.

Головна перевага препарату Акробат® МЦ – це комплексний і надійний захист від фітофторозу:

 • Акробат® МЦ має профілактичну дію. Диметоморф і манкоцеб запобігають розвитку патогену як на поверхні рослини, так і в її тканинах – це визначає неперевершену тривалість дії препарату
 • Акробат® МЦ має лікувальну дію. Компонент системної дії диметоморф знищує міцелій гриба, що проник у рослину протягом 2–3 діб після зараження. Це гарантує успіх у випадку хвороби, що вже почалась, але ще непроявила себе зовні.
 • Акробат® МЦ пригнічує спороутворення. Диметоморф суттєво понижує спороношення гриба (помітний білий наліт на нижній сторонілистка) і утворення статевих структур – ооспор (невидимі, зимують в основному в ґрунті).
 • Акробат® МЦ не викликає підвищення резистентності збудника.

Починаючи з 1989 р., у результаті щорічного моніторингу природних популяцій гриба Phytophthora infestans не виявлено жодного резистентного (стійкого) до диметоморфу ізоляту. Водночас Акробат® МЦ ефективно захищає насадження картоплі від стійких до феніламідів (препарати, що містять металаксил і оксадиксил) популяцій гриба.

Також вас можуть зацікавити

Колліс, КС [1л]
Колліс, КС [1л]

1 964.00 грн