4.9
( из 5 )

Склад

Культура (-и)

Спектр дії

Виробник

Категория : ФУМІГАНТИ

0 / 5

На основе 0 отзыва(ов)

ФУМІГАНТИ Є один товар в категорії

  • 584.00 У наявності

    <ul> <li>Діюча речовина: фосфід алюмінію, 560 г/кг</li> <li>Формуляція: таблетки</li> <li>Призначення: фумігант для знищення шкідників запасів у різних стадіях розвитку</li> <li>Тара: 1кг</li> <li>Культура: зерно</li> </ul>

    584.00 грн
    У наявності
Показує 1 - 1 із 1 товару

Вирощений врожай потребує надійного захисту від шкідників. особливо це стосується зернових та олійних культур, яким, крім комах загрожують ще й гризуни. Розв’язати проблему допоможуть фуміганти. Ці препарати розроблені спеціально з метою обробки транспортних засобів для транспортування зерна,  тари та приміщень, в яких воно  буде зберігатись.  При цьому вони не мають негативного впливу на продукцію, надійно захищаючи її від шкідників.

Існують фуміганти для знищення короїдів, кліщів, довгоносиків, борошноїд, всіх видів борошняного хруща,  тютюнового жука, , зернівок, молі та ін. Разом з тим вони допомагають боротись з мишами та іншими гризунами.

В залежності від фізичних властивостей розрізняють фуміганти з низькою та високою точками кипіння, у вигляді порошків чи таблеток, що за певних умов виділяють гази. Поширюють фуміганти за допомогою спеціальних пристроїв – фумігаторів. Розрізняють електричні та піротехнічні фумігатори.  В перших речовина поширюється шляхом нагрівання газу електронагрівальним елементом, а в другому – випаровується під час горіння.

Важливою особливістю фумігантів є можливість обробляти ним харчові продукти. Діючи речовини препарату не проникають в них, а пари є безпечними для людей.

Окрім обробки фумігантами елеваторів, складів та ангарів, їх використовують для обробки зерна на складах, ґрунтів та насіння. Вибирати фуміганти слід в залежності від їх призначення та рівня інфікування об’єкту шкідниками.

В магазині компанії «Зерніна» широкий вибір якісних фумігантів. Менеджер допоможе вибрати з них найбільш підходящий для вашого випадку. Щоб досягти максимальної ефективності препарату, та безпечності його для людей, слід жорстко дотримуватись норм та правил застосування препарату.