4.9
( из 5 )

Склад

Культура (-и)

Нет доступного выбора для этой группы

Спектр дії

Категория : РОДЕНТИЦИДИ

0 / 5

На основе 0 отзыва(ов)

РОДЕНТИЦИДИ 3 товарів у категорії

 • 172.00 У наявності

  <ul> <li><span>Діюча речовина: </span>бродіфакум, 0,005 г/кг</li> <li><span>Хімічний клас: </span>кумарини</li> <li><span>Препаративна форма: </span>гранульована принада (ГП)</li> <li><span>Упаковка: </span>пакети 1 кг, пакети 5 кг</li> </ul>

  172.00 грн
  У наявності
 • 730.00 У наявності

  <ul> <li>Діюча речовина: бродифакум, 0,25%</li> <li>Формуляція: розчин</li> <li>Призначення: концентрат для виготовлення родентицидних принад</li> <li>Тара: 1 л</li> </ul>

  730.00 грн
  У наявності
 • 271.00 У наявності

  <ul> <li>Діюча речовина: <span>0,005 % флокумафен</span></li> <li>Формуляція: в<span>оскові брикети</span></li> <li>Призначення: <span>засіб для боротьби з пацюками й мишами</span></li> <li>Тара: 1 кг</li> </ul>

  271.00 грн
  У наявності
Показує 1 - 3 of 3 товарів

Захист культурних рослин та врожаю від шкідників включає боротьбу з бур’янами, комахами та гризунами. Для боротьби з гризунами в приміщеннях різного призначення (від житлових будинків до ангарів для зберігання зерна), а також на відкритих площадках і на полях використовують спеціально розроблені хімічні препарати – родентициди.

Родентициди застосовують в боротьбі з такими шкідниками, як:

 • гризуни, що завдають шкоди сільськогосподарським культурам безпосередньо в період їх зростання;
 • гризуни, що завдають шкоди (знищують чи пошкоджують) врожаю під час його зберігання;
 • гризуни, що сприяють порушенню санітарно-епідеміологічних норм.

Важливою особливістю цих шкідників є дуже швидке збільшення популяції, що загрожує нанесенню господарства непоправимої шкоди.

Класифікація родентицидів здійснюється за такими характеристиками, як:

 • Ступінь токсичності. Розрізняють препарати швидкої або сповільненої (хронічної) дії. Перші (токсичні)знищують шкідників за лічені хвилини, другі  (менш токсичні)– призводять до загибелі гризунів за кілька тижнів по мірі накопичення препарату в їх організмі.
 • Склад препарату. Родентикциди бувають, як органічного, так і неорганічного походження.

Досягти бажаного ефекту при застосуванні родентицидів, не наносячи шкоди навколишньому середовищу, та  не порушуючи правил безпеки можна за умови суворого дотримання інструкції виробника по застосуванню препарату.

Компанія «Зерніна» пропонує ефективні перевірені засоби для знищення гризунів на вигідних умовах. Менеджер підбере препарат, що відповідає конкретним вимогам та умовам. Доставку забезпечуємо по всім регіонам України. Збережіть свої посіви та зібраний врожай від навали шкідників. Купуйте якісні та надійні препарати для боротьби з гризунами.